Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
103017_novy projekt 1 3.jpg
21. novembra 2023 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Union zdravotná poisťovňa prichádza s ďalším atraktívnym benefitom! Poistenci môžu na starostlivosti o zuby ušetriť až 300 eur

21.11.2023 – Union poistenci sa môžu tešiť z unikátnej novinky. Dentálny balík výhod im po novom môže ušetriť až 300 eur z nákladov na zubnú starostlivosť. K benefitu 100 eur na ošetrenie u zubára a 50 eur na zubnú hygienu pribudla nová možnosť uplatnenia zliav až do výšky 150 eur na produkty dentálnej hygieny. Zubné kefky, pasty či ústne vody si môžu vďaka zľavovým kódom od Unionu kúpiť v pohodlí domova cez eshop lekárne BENU.

„Náš zubný benefit je medzi poistencami veľmi obľúbený. Skutočnou výhodou je najmä to, že sumu 100 eur na zubné ošetrenie môžu poistenci čerpať naraz, príspevok nie je nijako delený a poistencom je k dispozícii každý rok. Sme veľmi radi, že prichádzame aj s novým príspevkom na produkty dentálnej hygieny Oral-B, ktorý môže každému poistencovi ušetriť ďalších 150 eur,“ vysvetľuje za Union zdravotnú poisťovňu hovorkyňa Kristína Baluchová.

Starostlivosť o dentálne zdravie netreba zanedbávať, nákup kvalitných produktov poistencov je preto na mieste. O benefit si môžu poistenci požiadať priamo na stránke Union zdravotnej poisťovne. K dispozícii majú príspevky na balíček dentálnej hygieny, na produkty Oral-B či príspevok na vysokokvalitné iO kefky a hlavice Oral-B. Bližšie informácie nájdu záujemcovia na stránke Unionu, v prípade potreby môžu kontaktovať zákaznícke centrum.

Informačný servis

K téme

Lieky si môžete vybrať aj v zahraničí. Union radí ako postupovať pri žiadosti o preplatenie Anjelov strážnych máme možno aj vo svojom okolí! Union podporil projekt Vianočnej pošty, písanie listov Ježiškovi môže spestriť čarovná rozprávka

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.