Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
103826_trencin_pobocka 676x381.jpg
27. marca 2024 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Union otvoril v Trenčíne modernú pobočku, klienti sa môžu tešiť na väčší komfort i rýchlejšie služby

27.3.2024 – Kvalitné poistenie zdravia, majetku i cestovania pod jednou strechou. Union, ktorý na Slovensku zastrešuje zdravotné i komerčné poistenie, je známy aj vďaka nadštandardným službám. Sieť 43 pobočiek po celom Slovensku poisťovňa neustále vylepšuje, komfort a moderné priestory čakajú teraz na klientov v Trenčíne.

Union klienti sa môžu tešiť z novej pobočky v centre Trenčína. Holandská poisťovňa vynovila svoje kontaktné miesto s cieľom ponúknuť zákazníkom väčší komfort i rýchlejšie spracovanie ich požiadaviek. „Našich klientov od dnes vítame v moderných priestoroch a veríme, že im tak spríjemníme chvíle počas riešenia ich otázok či dojednávania poistení. V Unione ostávame klientom k dispozícii aj ,naživoʹ, nechceme komunikáciu s našimi zákazníkmi posúvať len do online priestoru. Aj preto ostávame na rozdiel od konkurencie otvorení 5 dní v týždni,“ vysvetľuje Richard Stránsky, riaditeľ siete zákazníckych centier Unionu. V Trenčíne pribudla Unionu aj nová pracovná sila. „Sme radi, že náš tím posilní ďalšia kolegyňa, vďaka ktorej budeme schopní spracovávať žiadosti našich klientov rýchlejšie a efektívnejšie.“

Union otvoril nové kontaktné miesto v utorok, 26. marca 2024. Pre klientov pripravil aj takzvaný „deň zdravia“. V spolupráci s Regionálnym úradom verejného zdravotníctva v Trenčíne si klienti mohli dať zmerať krvný tlak či cholesterol a odkonzultovať výsledky vyšetrení s odborníkmi. Návštevníci tiež získali pri tejto príležitosti malý darček.

„Komunikácia s našimi zákazníkmi je pre nás kľúčová. Sme tu práve pre našich klientov a ich spätná väzba nás častokrát motivuje zmeniť niektoré procesy či vymyslieť nové produkty. Rovnako sa snažíme k starostlivosti o zákazníkov pristupovať proaktívne. Poistenci Union zdravotnej poisťovne majú pri poistení majetku, áut či cestovania zľavy, navyše je pre nich efektívne mať všetko ,pod jednou strechouʹ. Stále platí, že sme klientom v prípade akýchkoľvek otázok či žiadostí kedykoľvek k dispozícii,“ uzatvára za Union Richard Stránsky.

Informačný servis

K téme

Union vzdeláva odbornú verejnosť, začínajúcim lekárom posiela unikátnu brožúru KOMPAS Holandská pracovná kultúra oslovuje aj Slovákov! Union získal skvelé hodnotenie spokojnosti zamestnancov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.