Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
103583_unilabs_lab 676x451.jpg
20. februára 2024 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Unilabs Slovensko bol ocenený medzi najlepšími zamestnávateľmi v odvetví zdravotníctva

20.2.2024 – Unilabs, popredný medzinárodný poskytovateľ diagnostických služieb, s potešením oznamuje, že sa zaradil medzi päť najžiadanejších zamestnávateľov na Slovensku v kategórii nemocníc a zdravotnej starostlivosti. Unilabs si túto pozíciu zabezpečil pri svojej prvej účasti v ankete Najzamestnávateľ 2023, do ktorej sa zapojilo bezprecedentných 131-tisíc respondentov.

„Naši zamestnanci spoločne každý rok ovplyvnia milióny životov a my sme nadšení, že respondenti ankety ocenili našu vedeckú výnimočnosť, pracovnú etiku a kultúru,“ povedal Stanislav Čársky, Country Manager spoločnosti Unilabs Slovensko. „Sme hrdí na to, že v rámci našej organizácie vytvárame kultúru zmysluplnosti, ambícií a profesionálneho rozvoja a spoločne pracujeme na poskytovaní výnimočnej starostlivosti pacientom.“

Faktory ako povesť spoločnosti, kolektívny duch či príležitosti na vzdelávanie medzi respondentmi ankety prevážili aj platové ohodnotenie.

Personálna riaditeľka spoločnosti, Shalinee Basak povedala: „Unilabs ponúka rôzne kariérne príležitosti pre talentovaných ľudí na celom svete v laboratórnych, patologických, zobrazovacích a ďalších diagnostických segmentoch, ako aj pri všetkých kľúčových obchodných funkciách. Toto ocenenie je dôkazom našej jedinečnej kultúry a skutočnosti, že Unilabs je jednoducho skvelým miestom na prácu,“ dodala.

Anketu Najzamestnávateľ organizuje spoločnosť Alma Career (predtým Profesia), popredný sprostredkovateľ pracovných miest v Európe. Respondenti boli najmä z vekovej kategórie 35-49 rokov a prevažne z Bratislavského kraja. Takmer polovica hlasujúcich má vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa.

Pri hodnotení bola tento rok použitá nová metodika, ktorá okrem interných a externých hlasov zohľadňovala aj dáta z Profesia.sk a názor odbornej poroty.

Informačný servis

K téme

Február: Čas prehodnotiť vplyv alkoholu a nezdravej stravy na vašu pečeň Skríning rakoviny prostaty – nepríjemné vyšetrenie u urológa už nemôže byť výhovorkou, dá sa to aj z krvi

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.