Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7. júna 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

UMENIE: Galéria BYZANT pozýva na výstavu Ivana Jarinu

BRATISLAVA 7. júna – Galéria BYZANT Vás srdečne pozýva na výstavu prác Ing. arch. Ivana Jarinu a jeho architektonického ateliéru ATELIER VAN JARINA. Výstava potrvá od
7. do 30. júna, denne od 12.00 – do 18.00. Autor sa rád stretne s návštevníkmi, ak sa vopred dohodnú na čase. Vernisáž sa bude konať tento štvrtok o 18,00 v Galérii BYZANT na Ventúrskej ul. č. 9 v Bratislave – Starom Meste v Zichyho paláci pri dobrom vine a super hudbe.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

zd;mt

Odporúčané články

Piate narodeniny s Lýdiou Eckhart, Evelyn, aj Michalom Kubovčíkom Pred rokmi u nás zanikla, no dnes sa dostala do obľuby ľudí. Aj technika modrotlače, ktorú kedysi nosila šľachta, sa predstaví na Remeselnom trhu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

Odporúčame

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...