Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7. júna 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

UMENIE: Galéria BYZANT pozýva na výstavu Ivana Jarinu

BRATISLAVA 7. júna – Galéria BYZANT Vás srdečne pozýva na výstavu prác Ing. arch. Ivana Jarinu a jeho architektonického ateliéru ATELIER VAN JARINA. Výstava potrvá od
7. do 30. júna, denne od 12.00 – do 18.00. Autor sa rád stretne s návštevníkmi, ak sa vopred dohodnú na čase. Vernisáž sa bude konať tento štvrtok o 18,00 v Galérii BYZANT na Ventúrskej ul. č. 9 v Bratislave – Starom Meste v Zichyho paláci pri dobrom vine a super hudbe.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

zd;mt

K téme

Prihlásiť svoje práce do 12. ročníka medzinárodnej súťaže dizajnu orientovaného na remeslo Kruhy na vode, máte možnosť ešte do 30. júna 2024! Kníhkupkyňa z Paríža. Žena, ktorá zmenila svet literatúry

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.