Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
87103_thinkstockphotos 625389788 676x451.jpg
26. februára 2018 Ekonomika od PRservis.skSITA Diskusia()

Účtovné služby

BRATISLAVA 26. februára 2018 – Účtovníctvo je veľmi obsiahly odbor, ktorý by mal vykonávať odborník v oblasti. Je jednou z najdôležitejších súčastí každej firmy alebo podnikateľa. Účtovníctvo sa stále vyvíja, zákony sa menia, alebo do platnosti pribúdajú nové, ktoré je potrebné naštudovať a riadiť sa podľa nich. Viesť si vo firme účtovníctvo je povinná záležitosť. Vďaka dôkladne vypracovanému účtovníctvu, získate aj prehľad o financiách vašej firmy, o nákladoch na mzdy zamestnancov, o príjmoch či stratách…

Nechajte účtovanie na odborníkov

Niekoho študovanie zákonov doslova baví a teší, ale povedzme si otvorene – koľko je takých ľudí? Navyše, kto už v dnešnom uponáhľanom svete má na sledovanie zákonov o účtovníctve čas? Či už ste podnikateľ bez zamestnancov, alebo vlastníte väčšiu firmu, účtovníctvo si viesť musíte tak či tak. Ak nie ste šéfom veľkej firmy, stačí vám raz do roka, urobiť si jednoduché účtovníctvo a na konci zúčtovacieho obdobia daňové priznanie. No keď stojíte na čele väčšej spoločnosti, určite sa budete potrebovať venovať účtovníctvu oveľa častejšie. V takýchto prípadoch k tomu ešte môžete prirátať audit finančnej závierky a ďalšie veci ohľadom auditu spoločnosti. Toto je ďalšia komplexná téma a bližšie informácie k nej nájdete na odbornom webe www.solidita-audit.sk Načo sa tým však zaťažovať, keď to za vás môže urobiť niekto iný? Vy máte určite veľa svojich povinností a nestíhate sa niekedy ani naobedovať. Preto si nechajte s účtovníctvom pomôcť vyučenými odborníkmi, ktorí všetko vybavia za vás a v súlade so zákonmi. Nebudete sa musieť obávať, že ste niečo zabudli zaúčtovať, alebo že sa blíži termín daňového priznania a podobne. Spoločnosť Solidita je takouto firmou.

Naša firma vám ponúka služby:

účtovné poradenstvo
externé spracovanie účtovníctva vrátane účtovnej závierky, výstupy v slovenskom, anglickom alebo nemeckom jazyku (podľa vašich požiadaviek)
rekonštrukcia účtovníctva za minulé obdobia
výkon účtovných prác vo vašej firme
personálny lízing účtovníka, mzdového účtovníka a ekonóma firmy
posudzovanie účtovného softvéru
znalecké posudky pre odvetvie účtovníctva
iné účtovné služby podľa vašich požiadaviek

K téme

10 najčastejších chýb, na ktoré by si mali firmy dať pri daňovom priznaní pozor HMC Technologický Park Vlkanová: Od chátrajúcej betonárne po projekt, ktorý rozvíja región

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ekonomika

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.