Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
17. apríla 2013 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

Týždeň zdravia a vyšetrenia zdarma v Nemocnici Malacky

BRATISLAVA 17. apríla – V Nemocnici Malacky včera odštartovalo podujatie Týždeň zdravia, v rámci ktorého budú môcť všetci návštevníci až do 18. apríla absolvovať vyšetrenia na hladinu cholesterolu a cukru v krvi, či vyšetrenia odhaľujúce ukladanie tuku v tele, vrátane konzultácií, zadarmo. Nemocnica pre svojich pacientov pripravila množstvo atraktívnych bonusov, súťaže i zľavy v lekárni.

Cieľom osvetového podujatia Týždeň zdravia, ktoré nemocnica pripravila už po tretíkrát, je zdôrazniť význam prevencie a potreby preventívnych vyšetrení, ktoré sú základom starostlivosti o zdravie.

„Prevencia je veľmi účinná zbraň pred vznikom mnohým ochorení, no zároveň veľmi podceňovaná. Nechceme, aby k nám ľudia prichádzali, až keď je zle, ale aby si na svoje zdravie naozaj našli čas. Preto prevenciu prinášame bližšie k ľuďom, v rámci nášho Týždňa zdravia,“ vysvetľuje hlavný zámer podujatia riaditeľ nemocnice Peter Kalenčík.

Tento ročník je výnimočný tým, že v rámci oficiálneho otvorenia Týždňa zdravia sa uskutočnil aj originálny verejný krst novej webstránky nemocnice a novej filozofie „Čas na zdravie“, ktorej nosným pilierom je práve prevencia. Svojim odtlačkom palca ako symbolickým medzinárodným „like“ aktivity nemocnice podporila herecká legenda Mária Kráľovičová, herečka Marta Sládečková, muzikálový herec Ján Slezák, či moderátorky Jarmila Lajčáková-Hargašová, Lenka Šoóšová, Janka Hospodárová a moderátor a herec Michal Hudák. Do krstu sa môže až do 18. apríla zapojiť každý návštevník nemocnice. Už v prvý deň krstu podporilo aktivity nemocnice svojim odtlačkom palca niekoľko stoviek návštevníkov.

V rámci Týždňa zdravia si môžu návštevníci zakúpiť klientsku kartu za zvýhodnenú cenu 2 eurá. Na každého tiež čaká aj zdravé prekvapenie – jablko alebo hruška – v závislosti od výsledku vyšetrenia na ukladanie tuku v organizme. Nemocnica Malacky pokrýva spádový región Záhoria s 80 000 obyvateľmi. Pravidelne organizuje aj tzv. Deň zdravia. Vždy v jeden deň mesiaci poskytuje pacientom vybrané vyšetrenie grátis. Samozrejmosťou je odborná konzultácia a rôzne ďalšie bonusy v lekárni i v rámci zdravotnej starostlivosti.

Všetky informácie nájdete na novej webovej stránke Nemocnice Malacky www.nemocnicamalacky.sk, aj na www.casnazdravie.sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Na čo si dať pozor pri kúpe jazdeného auta? 25 víťazných škôl už poznáme, vďaka známemu reťazcu sa deti naučia variť

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie PR správy

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.