Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. augusta 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TV Markíza: Nový romantický seriál Sila očaril divákov televízie Doma

BRATISLAVA 12. augusta – Televízia Doma v uplynulom týždni s výrazným úspechom odštartovala nový romantický seriál Sila. Novinka z tureckej produkcie si už od prvej časti našla svojho diváka a každým dňom zvyšovala svoj trhový podiel.
V strategickej cieľovej skupine 12-54 dosiahli štyri minulotýždňové časti seriálu Sila priemerný rating 2,5 % a trhový podiel 8,8 %. Najvyšší podiel 9,7 % zaznamenala piatková epizóda, ktorej vytvárala nábehovú krivku stále mimoriadne obľúbená zábavná šou Uragán (rating 2,9 % / share 10,4 % v 12-54).
Nevšedný čarovný príbeh prilákal k obrazovkám priemerne 241-tisíc divákov starších ako 12 rokov. Najvyššiu sledovanosť dosiahla štvrtková časť, ktorú si nenechalo ujsť až 267-tisíc divákov a zároveň sa stala najsledovanejším programom stanice Doma za uplynulý týždeň. Priemerný trhový podiel seriálu v univerzálnej cieľovej skupine 12+ dosiahol hodnotu až 15,3 %.
Sile sa výborne darilo aj v cieľovej skupine ženy 25-34 (priemerný share 12,9 %) či v Banskobystrickom kraji 12-54 (priemerný share 12,1 %). Televízia Doma bola minulý týždeň v prime-time (19:00-22:00) najvýkonnejšia spomedzi menších staníc s priemerným trhovým podielom 4,5 %.

PR oddelenie skupiny Markíza

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ig;nr

K téme

UPC: Rast poplatkov za TV Archív zmení cenu za TV služby Orange Podcast roka 2024 oznamuje nominácie, začína sa hlasovanie verejnosti

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.