Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
10. júla 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TV Markíza: Mimoriadna relácia Sám vojak v poli

BRATISLAVA 10. júla – Televízia Markíza si dnes večer uctí pamiatku slovenského vojaka – čatára Daniela Kavuliaka. Tragickú udalosť, ktorá sa odohrala na vojenskej základni v Kandaháre, si pripomenieme okrem reportáží v Televíznych novinách aj odvysielaním dokumentu Sám vojak v poli. Mimoriadnu reláciu odvysiela TV Markíza už dnes namiesto Nočných Televíznych novín.
Unikátnu reláciu „Sám vojak v poli“ spracovala začiatkom minulého roka, počas pobytu v Afganistane, redaktorka TV Markíza Danica Kleinová spolu s kameramanom Viktorom Cickom. Približuje v ňom pôsobenie našich vojakov v Afganistane. Zachytáva nielen skutočný život uprostred vojny – biedu, chudobu a množstvo prachu a to všetko s vedomím neustáleho ohrozenia života, ale aj to, ako sa s tým vyrovnávajú ich blízki.

PR oddelenie TV Markíza

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ig;mt

K téme

UNIQA prispela sumou 30 000 eur na vybudovanie detského psychiatrického stacionára v Martine Kozmon, Lechan, Procházka aj Manga. 4 autori a 4 čerstvé novinky

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.