Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. februára 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TV MARKÍZA: Dramatický návrat seriálu Horúca krv už dnes večer!

BRATISLAVA 12. februára – Horúca krv opäť vzkypí už dnes večer, v utorok 12. februára 2013. Druhú sériu pôvodného dramatického seriálu bude televízia Markíza vysielať dvakrát týždenne – vždy v utorky a štvrtky o 21:30. Hlavnou dejovou líniou úvodných epizód druhej série bude snaha ústrednej dvojice, Hany (Zuzana Kanócz) a Tomáša (Alexander Bárta), udržať ich „nový“ vzťah, napriek novým okolnostiam, prekážkam a pochybnostiam. Hneď prvá časť sa bude niesť v znamení dramatických udalostí. Karty zamieša automobilová nehoda, ktorá na dlhé obdobie ovplyvní osudy hlavných predstaviteľov.
Druhá séria Horúcej krvi bude pozostávať z 38 dielov, dianie v nich rozvíria aj nové postavy v podaní hercov Milana Ondríka či Pavla Višňovského. Seriál pre TV Markíza vyrába jej dvorná produkčná spoločnosť MediaPro Entertainment Slovakia.

Horúca krv II.

Kreatívny producent: Valeria Schulczová
Autori: Zuzana Dzurindová, Peter Nagy, Roman Olekšák
Režiséri: Stanislav Párnický, Vladimír Fischer, Roman Fabián

Hrajú: Alexander Bárta, Zuzana Kanócz, Jana Kolesárová, Anna Javorková, Jozef Vajda, Zdena Studenková, Gabriela Dzuríková, Marek Ťapák, Zuzana Porubjaková, František Kovár, Táňa Pauhofová, Lukáš Latinák, Ivo Gogál, Anna Šišková, Gabriela Marcinková, Richard Stanke, Marián Mitaš, Darina Abrahámová, Juraj Hrčka, Dušan Jamrich, Pavel Višňovský, Milan Ondrík, Mia Holíková, Patrik Žiaran

PR oddelenie TV Markíza

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ig;mt

K téme

Orange Podcast roka 2024 predstavuje nové súťažné kategórie, partnerov aj porotu UNIQA prispela sumou 30 000 eur na vybudovanie detského psychiatrického stacionára v Martine

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.