Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. januára 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TV JOJ: TV JOJ lídrom na trhu v prime time!

BRATISLAVA 21. januára – V piatok bol jednotkou Panelák, v sobotu v čase svojho vysielania bol lídrom film 8 statočných a v nedeľu komédia Zase ona! TV JOJ bola za celý uplynulý týždeň jednotkou na trhu v prime time.
Aj posledné tri dni uplynulého týždňa boli pre TV JOJ úspešné. Ešte v piatok sa tradične najsledovanejším nespravodajským programom dňa stal s náskokom seriál „Panelák „- rating 12,3% a podiel takmer 30%. Jednotkou na trhu bola aj nasledujúca komédia „Nabúchaná“ s podielom 23,5%. Konkurencia so svojou piatkovou večernou ponukou zaostala. V sobotu sa darilo stanici PLUS, ktorá dosiahla s filmom „Čistič“ podiel 6,2% a v sledovanosti porazila ponuku ostatných tzv. malých komerčných staníc. Na TV JOJ sa medzi najsledovanejšie nespravodajské formáty v tento deň zaradil film „8 statočných“ s podielom 22,4%, ktorý bol v čase svojho vysielania jednotkou na trhu. Ešte vyšší podiel dosiahol medzi mladými divákmi 15-34 s hodnotou 28%.
Aj nedeľný večer patril TV JOJ a jej filmovej ponuke, keď bola jednotkou na trhu počas vysielania komédie „Zase ona!“ s podielom 25,5%. Ešte vyšší podiel komédia dosiahla u mladých divákov 15-34 (28,7%) a medzi ženami (29,7%).

Jozef Gogola
vedúci PR TV JOJ

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ig;nr

K téme

Sergej Loznica si v Košiciach prevezme Zlatú kameru V Medzinárodnej súťaži krátkych filmov MFF Art Film uvedie 36 titulov z rôznych kútov sveta

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.