Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. mája 2015 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TV JOJ bola včera opäť lídrom trhu v prime time

BRATISLAVA 4. mája – Televízna skupina JOJ Group sa v nedeľu 3. mája stala lídrom trhu v prime time pre obchodne dôležitú cieľovú skupinu (27,4 % Shr a 10,8 % Rtg), pre ženskú časť mladšieho publika bola prvou voľbou s 11,8 % sledovanosťou (29,5 % Shr). Samotná stanica JOJ bola v hlavnom vysielacom čase prvou voľbou divákov v CS 12-54 aj CS 12+, pre ženy vo veku 45-54 rokov s vynikajúcou sledovanosťou 11,4 %, ale aj pre mužov v rovnakom veku s ratingom 12,8 %.
Najsledovanejšou spravodajskou reláciou v CS 12-54 bolo včera Najlepšie počasie, ktoré si na JOJke pozrelo 621-tisíc divákov (CS 12+) s výbornou 13,3 % sledovanosťou a 26,2 % podielom na trhu. Ešte lepší rating v univerzálnej cieľovke – až 13,8 % – si vyslúžili Noviny TV JOJ (27,7 % Shr), Šport zaznamenal 11,8 % sledovanosť v CS 12+. Všetky tri relácie boli včera trhovými lídrami v čase svojho vysielania pre mladšie publikum.
Najsledovanejším nespravodajským a nešportovým programom prvej májovej nedele sa z ponuky slovenských televízií stala americká komédia Marley a ja, ktorá si na JOJke vyslúžila 7,9 % sledovanosť v oboch cieľových skupinách (CS 12-54 aj CS 12+). Film, v hlavných úlohách s Owenom Wilsonom a Jennifer Aniston, zaujal najmä mladé ženy (CS 25-34), ktoré dosiahli sledovanosť 12,0 %, druhou najpočetnejšou cieľovou skupinou boli ženy vo veku 45-54 rokov s 10,5 % ratingom.

Hodnoty sledovanosti sú uvedené za cieľové skupiny 12+ a 12-54.
Zdroj dát: PMT Slovakia
PR JOJ Group

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Towercom ponúka v rámci terestriálneho vysielania programy JOJ Group vrátane JOJ Šport Krásne finalistky Miss Slovensko 2021 čaká o necelý mesiac finále. ,,Je to skvelý tím,“ hovorí riaditeľ Michael Kováčik

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.