Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
20. júna 2014 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

Turné plodnosti – už po piatykrát

BRATISLAVA 20. júna – Plodnosť ani tehotenstvo nie sú samozrejmosť. Problémy počať má na Slovensku takmer každý 6. pár. Ako chrániť svoju plodnosť či zvýšiť šance na otehotnenie? Občianske združenie Bocian prináša overené informácie o reprodukčnom zdraví, vyšetreniach, možnostiach i rizikách liečby, úprave životosprávy, či zdravom tehotenstve formou interaktívnej edukačnej roadshow. Ak chcete vedieť, ako sa vyhnúť opakovaným gynekologickým ťažkostiam, predchádzať rakovine krčka maternice, zrýchliť spermie, čo je bezpečnejšie ako amniocentéza, ako si poradiť s myómami, či posilniť panvové dno alebo ako často mať pohlavný styk, Turné plodnosti je to správne miesto pre oboch potenciálnych rodičov.

Častými návštevníkmi sú páry, ktoré sa doteraz neúspešne pokúšali dieťa počať alebo sú v hraničnom veku, tí, čo potrebujú zlepšiť kvalitu spermií, tehotné ženy a mladé mamičky.

Podujatie je príležitosťou overiť si množstvo informácií, často neuveriteľne zavádzajúcich, ktoré nádejní rodičia získali na internete. „Za normálnych okolností je splodenie dieťaťa intímnou záležitosťou, ktorá sa odohráva v spálni. Každý 6. pár musí vyhľadať pomoc. Čím skôr získajú overené informácie, tým vyššia je ich šanca na rodičovstvo,” hovorí Mgr. Denisa Priadková, predsedníčka Občianskeho združenia BOCIAN.

Tohtoročné Turné plodnosti predstaví nové možnosti laboratórnych testov, ktoré doteraz neboli k dispozícii, spôsoby, ako sa vyhnúť gynekologickým problémom špeciálnou bielizňou či tampónmi a zásadné otázky, ktoré by mali byť súčasťou preventívnych prehliadok, no žiaľ nie sú. Vek prvorodičiek neustále stúpa, hoci správny čas na otehotnenie ani podľa najväčších odborníkov oklamať nevieme. Turné plodnosti predstaví nové možnosti zmrazovania vajíčok i spermií a ďalšie metódy zlepšenia plodnosti.

Turné tradične oslovuje aj mladú generáciu, ktorá rodičovstvo plánuje v horizonte piatich rokov. Návštevníkov prekvapí, že netušia, ako dlho rastie spermia, ani iné základné veci z biológie. Oplatí sa prísť. Každý návštevník dostane zdarma úplne nové 6. vydanie Predmaterskej knižky a 5. vydanie Pasu plodnosti, unikátnych a vyhľadávaných publikácií Občianskeho združenia Bocian.

Termíny Turné plodnosti:

Košice, utorok 24. 6.
od 14.30 do 16.00 na Hlavnej ulici (blízko stĺpu Immaculaty)
od 16.30 do 18.00 na Hlavnej 68 (zasadačka,. I. posch.)

Banská Bystrica, streda 25. 6.
od 14.30 do 16.00 na Námestí SNP (pri Benického dome, č. 16)
od 16.30 do 18.00 v Benického dome na Nám. SNP 16, salónik (I. posch.)

Bratislava, piatok 27. 6.
od 15.00 do 16.30 na Primaciálnom námestí
od 17.00 do 18.00 v Primaciálnom paláci (prízemie vľavo, miestnosť č. 19)

Ďalšie informácie na www.bocianoviny.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Rod Stewart: Stále milujem skladanie hudby. Pre Bratislavu chystám poriadnu rockovú show s prekvapením! Svetové turné „Thirty Seconds to Mars“ je oslavou fanúšikov po celom svete. Už čoskoro vystúpia aj na Slovensku!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie PR správy

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.