Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7. júna 2012 PR správyInformačné technológie od PRservis.skSITA Diskusia()

Turnaj French Open na privátnom cloude od IBM

BRATISLAVA 7. júna – V rámci technologického partnerstva na tenisovom turnaji 2012 Roland-Garros (French Open) poskytuje IBM (NYSE:IBM) privátne cloudové riešenie a sprievodné služby, vďaka ktorým dokáže uspokojiť rastúce požiadavky tenisových fanúšikov na dostupnosť aktuálnych údajov, štatistík a videí prostredníctvom internetu, inteligentných telefónov a tabletov.

Počas turnaja French Open, ktorý vyvrcholí 10. júna, sa očakáva stonásobný nárast návštevníkov oficiálnej webovej stránky www.rolandgarros.com. IBM SmartCloud infraštruktúra pomôže stránke zvládnuť návaly fanúšikov, pričom zároveň zabezpečí podrobnú predzápasovú analýzu a aktualizáciu diania na kurtoch.

Prostredníctvom technológie IBM SlamTracker zabezpečuje IBM analýzu dát a informácie, ktoré fanúšikom umožnia lepšie pochopiť aký výkon musia jednotliví hráči podať, aby vyhrali zápas. SlamTracker zbiera, analyzuje a vizualizuje množstvo informácií zo zápasu v reálnom čase a fanúšikom prináša aktuálne výsledky, štatistiky a rozličné analýzy. Kliknutím na časovú os sa fanúšikovia dozvedia o najdôležitejších okamžikoch a kľúčových bodoch v zápase. Tento výkonný nástroj na analýzu dát môžu fanúšikovia použiť priamo počas zápasu alebo po jeho ukončení.

Riešenie IBM SmartCloud, ktoré posilňuje oficiálnu turnajovú stránku, virtualizuje niekoľko serverov umiestnených na 3 odlišných miestach, a stránka sa tak dokáže prispôsobiť nárazovým náporom fanúšikov.

V roku 2011 si Roland-Garros stránku pozrelo 11,2 milióna unikátnych užívateľov, čo je o 21 percent viac ako v roku 2010.

Viac informácii nájdete na:
http://www-03.ibm.com/press/us/en/pressrelease/37897.wss

O IBM
Spoločnosť IBM je jednou z najväčších IT spoločností na svete a pod názvom International Business Machines poskytuje klientom svoje služby už viac ako 100 rokov. Celosvetovo pôsobí vo vyše 170 krajinách, pričom neustále rozširuje svoje geografické pokrytie, a zamestnáva vyše 430 tisíc zamestnancov. Poslaním spoločnosti IBM je pomocou integrovaných, flexibilných a efektívnych riešení pomáhať svojim zákazníkom redukovať náklady a zvýšiť tak ich konkurencieschopnosť na trhu.

Na Slovensku spoločnosť IBM aktívne pôsobí od roku 1990. Samostatná pobočka IBM Slovensko s.r.o. bola založená 7. decembra 1992 a jej generálnym riaditeľom je Branislav Šebo. Hlavné sídlo IBM Slovensko sa nachádza v Bratislave s pobočkami v Banskej Bystrici a Košiciach.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Úžasná biografia tenistu Rogera Federera. Majster McDonald’s Cup je pre tento školský rok odštartovaný! Základné školy sa môžu prihlasovať takmer celý mesiac

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Informačné technológie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.