Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. júla 2016 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Tu neplatia žiadne pravidlá!

UltiMatum je triler, ktorý šokuje od prvých strán. Ak si spomínate na záver trileru MemoRandom, ten sa skončil krvavou prestrelkou na zasneženom ostrove a mnohí čitatelia čakali, čo sa stane s Davidom Saracom.

V jazere Mälaren neďaleko doškoľovacieho strediska vládnej strany sa potápajú dvaja mladíci a objavia pri tom ľudské telo. Rozporciované a už čiastočne rozložené. Prípad sa dostane na stôl kriminálnej inšpektorky Julie Gabrielssonovej.
Kto je mŕtvy a prečo sa niekto tak namáhal, aby sa telo nedalo identifikovať?
Netrvá dlho, kým si Julia uvedomí, že existujú ľudia pripravení urobiť čokoľvek pre to, aby pravda nevyšla najavo.

Policajta Davida Saraca prenasledujú démoni minulosti. Po tom, čo len o vlások unikol smrti, sa lieči na uzatvorenej psychiatrickej klinike ďaleko od hlavného mesta. Schováva si tabletky na spanie, ktoré dostáva od ošetrovateľov. Už nazbieral dvadsaťdva piluliek a blíži sa čas, aby ich užil a navždy tak umlčal obviňujúce hlasy v hlave. Až záhadná ponuka ho prinúti plán odložiť. Čo tak výmena? Vaše tajomstvá za moje. Šanca vykonať

Viac mrazivých príbehov z drsného severu nájdete na
www.severskekrimi.sk

Autor Anders de la Motte sa zaoberá bezpečnostnou analýzou v rôznych nadnárodných spoločnostiach a zároveň sa venuje spisovateľskej práci. Preslávil sa najmä trilógiou z prostredia počítačových hier [hra, [šum] a [bublina].
UltiMatum je druhá časť novej skvelej série. Prvá časť MemoRandom vyšla v roku 2015 a Akadémia švédskych spisovateľov ju vyhlásila za najlepšiu detektívku roka. Predáva sa v dvadsiatich krajinách a počíta sa aj s televíznym spracovaním.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s. vyhlasuje generálny pardon do 30. októbra 2020 Stredoslovenská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s. vyhlasuje generálny pardon do 30. októbra 2020

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.