Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tri tyzdne2.jpg
Foto: Bux.sk
20. mája 2022 PR správyKultúraKnihy od PRservis.skSITA Diskusia()

Tri týždne do svadby. Ideálna romantická oddychovka

20.5.2022 – V prvom diele úspešnej regentskej série Tri týždne do svadby vám populárna americká spisovateľka Ella Quinn predstaví budúceho grófa a grófku Worthingtonovcov – zaľúbencov, ktorí majú oveľa viac spoločného, než sami tušia…

Lady Grace Carpenterová sa už zmierila s tým, že sa nikdy nevydá, keďže po smrti rodičov sama vychováva sedem mladších súrodencov. Sľúbila matke, že nedovolí, aby si ich rozobrali príbuzní, a nevie si predstaviť, že by bol nejaký muž ochotný starať sa o cudzie deti.

Jedného dňa sa v hostinci, kam sa Grace uchýlila pred búrkou, objaví Matt, gróf z Worthingtonu, do ktorého je už nejaký čas platonicky zaľúbená. Vôbec ju nespozná, a tak sa mladá žena spontánne rozhodne, že ak má ostať do smrti sama, aspoň nebude stará panna…

Matt sa už vzdal nádeje, že nájde manželku, čo by mu vyhovovala nielen fyzicky, ale aj duševne. Po večere s krásnou neznámou, strávenom zaujímavým rozhovorom, po ktorom nasledovala vášnivá noc, úplne stratí hlavu. Keď Grace do rána bez stopy zmizne, zaumieni si, že ju vypátra a ožení sa s ňou. Netuší však, aké prekážky ho čakajú…

Príbeh Tri týždne do svadby je prešpikovaný milostnými scénami. Je to pohodovka  a príjemné čítanie na pláž alebo k bazénu. Autorka Ella Quinn totiž nie je žiadny nováčik vo vodách historických romancí. Dokáže si čitateľky doslova obmotať okolo prsta, predstaví vám hrdinku, do ktorej sa viete vžiť a získa si vaše sympatie.

Ella Quinn

Jedna z najpredávanejších autoriek historických romancí podľa USA Today. Odmalička milovala regentské romance, veľa ich čítala a napokon ju láska k tomuto žánru a obdobiu priviedla k písaniu.
Ella žila v Strednej Amerike, severnej Afrike, v Anglicku, v Európe…no napokon sa rozhodla žiť s manželom na plachetnici. Plavili sa po Karibiku a okolo Severnej Ameriky. Dnes sa usadila v Nemecku.

Milan Buno, knižný publicista

Informačný servis

K téme

Nemusíte sa zmeniť, aby ste boli šťastní a spokojní Dojímavý príbeh o priateľstve osamelej ženy a divokého lišiaka

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Knihy

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.