Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. mája 2013 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

Trenčianske Teplice otvárajú kúpeľnú sezónu kultúrou

BRATISLAVA 3. mája – Festival ruskej kultúry v Kúpeľoch Trenčianske Teplice má za sebou úspešný prvý týždeň. Podujatie odštartovalo v sobotu 27. apríla Otváracím koncertom v Kúpeľnej dvorane a vernisážou výstavy obrazov a tapisérií Alexandra Kabanova a Inny Baryčevy.

Slávnostné otvorenie kúpeľnej sezóny prebehne tiež v rámci festivalu. V Kúpeľnej dvorane čaká dnes, 3. mája o 19.00 hod návštevníkov vystúpenie súboru I. Leonovej so súborom Kalinka, ktorý je niekoľkonásobným laureátom rôznych súťaží a festivalov. V sobotu 4. 5. sa o 14.00 hod kúpeľná sezóna oficiálne otvorí na Kúpeľnom námestí v Trenčianskych Tepliciach. Hostia i obyvatelia mesta si môžu vychutnať bohatý program s tematikou slovensko-ruských kultúrnych vzťahov, zaznie aj príhovor primátora mesta a generálnej riaditeľky Kúpeľov Trenčianske Teplice. Opäť bude možnosť ochutnať pravý ruský čaj zo samovaru a dozvedieť sa viac o pripravovaných koncertoch a filmoch. Nebudú chýbať ani stánky s predajom typických ruských a slovenských výrobkov. V priestoroch recepcie kúpeľného hotela Krym sa možno oboznámiť s tvorbou ruského maliara Alexandra Paska. Kúpeľná sezóna tradične prebieha až do polovice októbra.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Klenot Karpát a jedinečné kúpele: Trenčianske Teplice chcú byť „Mestom bez dymu“ Atmosféru festivalu Grape umocní veľkoformátové vizuálne umenie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie PR správy

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.