Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. decembra 2016 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

Trápia vás prvé vrásky, lámavé vlasy či boľavé kĺby?

BRATISLAVA 5. decembra 2016 – Kolagén, najdôležitejšia stavebná bielkovina v našom tele, funguje ako hotový elixír krásy a zdravia. Kým si ho naše telo dokáže v plnej miere vyprodukovať samé, udržuje pleť mladú a pružnú, a zásobuje živinami aj všetky tkanivá, vlasy a nechty. Bohužiaľ, s pribúdajúcim vekom sa kolagén z našej pokožky vytráca. Od 25. roka života začína v tele postupne ubúdať a okolo 40-ky sa už netvorí skoro vôbec. Prvé vrásky, ochabnuté kontúry tváre, celulitída, či pigmentové škvrny sú len prvým signálom toho, že naša pleť jednoducho starne. Aby toho nebolo málo, úbytok kolagénu sa postupne negatívne odrazí aj na kvalite vlasov, nechtov a kĺbov, ktorá sa s vekom výrazne zhoršuje.

Kolagén možno doplniť jeho pravidelným užívaním.

A spomaliť tak proces starnutia tým – pre telo najprijateľnejším – spôsobom. Pri pravidelnom užívaní v podobe kvalitných výživových doplnkov dokáže kolagén vyhladiť drobné vrásky, zvýšiť elasticitu pokožky, zosvetliť pigmentové škvrny, intenzívne hydratovať suchú pleť, či výrazne zlepšiť kvalitu kĺbov, vlasov i nechtov. Áno, presne tak, jazvy po akné, ale napríklad aj rast vlasov, odstránenie celulutídy a strií, prípadne lámavé nechty, na to všetko môže kolagén pomôcť. Dôležité však je, aby ste ho vášmu telu dodali v tej správnej, teda pre telo prirodzenej „živej“ forme. Ak už to nemôže byť v potravinách a prirodzenej strave, treba si pomôcť inak. Zabudnite ale na umelé injekcie alebo tablety, tiež čistý a kvalitný kolagén obsahujú len málokedy a ich cena je horibilná!

Zázrak biochémie v službách v službách vášho zdravia a krásy.

Nielen omladzujúce účinky kolagénu, ale aj jeho širokospektrálny pozitívny vplyv na celkové zdravie sú také výrazné, že v posledných rokoch vyvolal skutočný boom na trhu. Nie každý kolagénový prípravok vám však môže byť skutočne nápomocný. Pri výbere „toho správneho“ kolagénu by cena nemala byť tým najdôležitejším kritériom. Dôležitý je najmä jeho pôvod, množstvo v dennej dávke a samozrejme jeho kvalita. Práve rozdiely v kvalite a koncentrácii kolagénu v jednej dávke sú také veľké, že investovať do prémiového produktu sa v tomto prípade skutočne oplatí. Aby sa kolagén dobre vstrebal a účinkoval v našom tele tak ako má, musí byť totiž zároveň bio-aktívny, teda jednoducho povedané „živý“. A živý (bio-aktívny) kolagén v tabletkách nekúpite. Ten sa totiž zatiaľ vyrába výlučne vo forme jednozložkového prášku, ktorý sa jednoducho rozpustí vo vode a vypije.

Aby v tele kolagén účinkoval tak ako má, musí byť „živý“

Ušetrite až 8,30 Euro na nákup Inca Collagen!

Získajte teraz 5 Euro kupón a dopravu zadarmo – kliknite sem www.incacollagen.sk a zadajte zľavový kód: S22000002

Bio-aktívny kolagén predstavuje jeden z najväčších vynálezov svetovej biochémie. Spracováva sa tak, aby bola zachovaná jeho biologická hodnota – tzv. „studenou“ technológiou. Touto technológiou je vyextrahovaný vysoko kvalitný kolagén, ktorý ma tiež prívlastky „živý“ a „biologicky aktívny“. Jeho jedinečnosť je v tom, že si zachováva aj po spracovaní štruktúru trojitej špirály, tzv. helisy, ktorá je typická len pre bielkoviny živých organizmov. Je charakteristický aj excelentnou biologickou dostupnosťou, takže sa rýchlo vstrebáva a je po jeho užití schopný prechádzať cez tráviaci trakt v nezmenenej podobe! Jednoducho povedané, „živý“ kolagén je najviac podobný ľudskému kolagénu a naše telo s ním dokáže pracovať ako s vlastným. Použije ho tam, kde ho treba doplniť a je dokonca stimulované, aby si svoj vlastný kolagén začalo znovu vyrábať.

Takým je aj Inca-Collagen – prémiový výživový doplnok s obsahom 100% čistého morského bio-aktívneho kolagénu bez prísad. Bio-aktívny Inca Collagen, ktorý je najviac podobný ľudskému kolagénu, sa ľahko vstrebáva a má rýchly nástup účinku. Obsahuje 3000 mg čistého 100% kolagénu v dennej dávke, čo je až 400 krát viac, než obsahuje priemerný kolagénový produkt na trhu. Zoženiete ho v každej dobrej lekárni, alebo na www.incacollagen.sk.

Čo ste o kolagéne možno nevedeli:

Je najdôležitejšou stavebnou bielkovinou ľudského tela
Je nenahraditeľný pre naše zdravie i krásu, napríklad kto má metličkové žilky, tomu kolagén môže výrazne pomôcť
Tvorí základnú stavebnú hmotu podporných tkanív, kostí, šliach, chrupaviek, väziva, kože
Nachádza sa aj v ďalších telesných orgánoch, v zuboch či v stenách ciev, rohovke a pod.
Kľúčovou úlohou kolagénu je udržiavať spojivové tkanivá pohybového aparátu dostatočne pevné, aby dokázali plniť svoju funkciu a odolávali záťaži
Je zodpovedný za úroveň hydratácie, pružnosti a pevnosti pokožky
Predstavuje 30 % všetkých bielkovín v tele a tvorí až 70 % sušiny kĺbových chrupaviek
V súčasnosti poznáme až 27 typov kolagénov vyskytujúcich sa v rôznych tkanivách a štruktúrach živočíšnych organizmov
Molekula kolagénu je zložená z 3 prepletených reťazcov proteínov, ktoré vytvárajú štruktúru tzv. trojitého helixu
Od 25.roku života sa obsah kolagénu v pokožke znižuje každoročne o 1,5 %.
Po 45.roku života sa už netvorí skoro vôbec
Nedostatok kolagénu sa prejavuje starnutím, čo spôsobuje vznik vrások, lámavých vlasov, zhoršenie stavu kostí, oslabenie svalstva a mnoho ďalších nežiaducich zmien

Ušetrite až 8,30 Euro na nákup Inca Collagen!

Získajte teraz 5 Euro kupón a dopravu zadarmo – kliknite sem www.incacollagen.sk a zadajte zľavový kód: S22000002

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Sezóna rozhodne o budúcnosti gastroprevádzok Až polovicu Slovákov trápia kĺbové problémy – čo robiť, ak ste jedným z nich?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.