Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. novembra 2016 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

Toto sú najstráženejšie tajomstvá dokonalého sexu

BRATISLAVA 4. novembra 2016 – Ruku na srdce – bez ohľadu na to, či máte 20 alebo 40 rokov, ako muž chcete uspieť za každých okolností. Priznajme si, že najdôležitejšie sa vníma úspech práve v sexe.

Nejdeme teraz hovoriť o nejakých chválenkárskych rečiach, ktoré môžu byť otázkou prehnanej sebadôvery či namýšľania si. Kto však chce uspieť v spálni a byť dokonalým milencom, ten musí pre to niečo aj spraviť. Našťastie, existuje zopár zaručených receptov, ako sa môžete k dokonalému sexu priblížiť – a hoci išlo o tajomstvá, teraz ich odhalíme!

Príliš veľa masturbácie nepomáha, naopak škodí
Doteraz si zrejme všetci muži mysleli, že masturbácia je niečo ako tréning a prax pre dokonalé milovanie. To je omyl – jediné, čo z vás môže spraviť majstra, je častejšie milovanie sa, nie častejšia masturbácia. Ako to? Klasická súlož je totiž o niečom inom ako masturbácia, kde ide o samo-uspokojenie a to pokiaľ možno najrýchlejšie, ako sa dá.

Neveríte? Hovoríte, že sa to snažíte predĺžiť? To si len myslíte. Schválne, zmerajte si čas skutočne poriadneho a dlhého milovania a čas masturbácie – ten nepomer bije do očí. Navyše, masturbáciou sa učíte to, ako robiť dobre sebe a nie svojej partnerke, čo je presný opak toho, o čom je milovanie.

Kegelove cviky ako najlepšia prax pre dlhé milovanie
Princíp Kegelovych cvikov je jednoduchý a toto cvičenie môže cvičiť každý muž. Stačí si sadnúť alebo ľahnúť v pokoji a pokúsiť sa stiahnuť tzv. PC sval, čo je sval panvového dna. Ak neviete, o akom svale hovoríme, používate ho napríklad pri zadržaní alebo prerušení močenia.

Pôvodne sa využívali Kegelove cviky na riešenie problémov s prostatou, ale zistilo sa, že muži, ktorí ovládajú toto cvičenie, dokážu mať pevnejšiu a hlavne dlhšiu erekciu a vydržať dlhšie do ejakulácie. Ak chcete dokonale uspokojiť partnerku, naučte sa ovládať PC sval – cvičte ho každý deň v objeme najprv 50 stiahnutí denne, neskôr 100 stiahnutí denne.

Žiadne fajčenie a veľa pohybu zaručia skvelú erekciu
Fajčenie pôsobí negatívne na celý organizmus, obzvlášť ale na dýchaciu sústavu a kardiovaskulárny systém. Výskumy ukazujú, že fajčiari majú vo väčšine prípadov obrovské problémy s dosiahnutím erekcie, nieto ešte s jej udržaním. Vedci, ktorí merali tzv. nočné erekcie, zistili, že ten, kto prestal fajčiť, dosiahol lepšiu erekciu už po 24 hodinách.

Preto, hoci to možno vyzerá navonok sexi, fajčenie je zabijakom kvalitného sexu. Zbavte sa preto tohto zlozvyku čím skôr a uvidíte, že už po pár dňoch uvidíte na vlastnej koži prvé zlepšenie. Ak vydržíte bez cigariet mesiac, je viac než isté, že už len toto samo o sebe má veľký potenciál pomôcť vám k lepšiemu milostnému životu.

Netreba však zabúdať ani na zdravší životný štýl a to najmä na dostatok pohybu. Rozprúdenie krvi v celom tele, zlepšenie fyzickej kondície, strata nadváhy a obezity, to všetko má priamy pozitívny vzťah k lepším výkonom v spálni.

Posledné tajomstvo na záver – doping
Teraz prichádza najdôležitejšie tajomstvo všetkých tajomstiev, ktoré bolo ukryté v 13. komnate – v milostnom živote existuje niečo, čomu sa hovorí pozitívny doping. Poznali ho už starí Gréci, Číňania aj Aztékovia a ide o byliny a rastliny, ktoré sú prírodnými afrodiziakami a životabudičmi.

21. storočie má výhodu v tom, že nemusíte ísť tieto bylinky a rastliny zbierať do lesa, ale stačí vám kúpiť si prírodný doplnok na erekciu a výsledok sa môže dostaviť už do 30 minút – ale pozor, dôležitá je kvalita! Tú predstavuje napríklad najnovší prípravok, ktorý k nám prišiel len nedávno z britských ostrov a volá sa eJoy. Že neviete o čo ide a ako funguje? Tak si pozrite webstránku jeho oficiálneho zastúpenia u nás – http://www.ejoy.sk/. Uvidíte, že ide doslova o dopingový sexuálny zázrak.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Dobré rozprávky z Lidla pomáhajú novorodencom aj počas pandémie Rebríček Diamanty slovenského biznisu 2020: Poznáme dvanásť najzdravšie rastúcich malých firiem Slovenska

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.