Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
97703_1073338025 huge 676x380.jpg
13. januára 2022 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

TOP 5 investičných rád od expertov na rok 2022

13.1.2022 – Nový rok je pred nami a s ním aj príležitosť začať s čistým štítom. Ako však môžeme tento rok urobiť lepším ako ten minulý? Ponúka sa investovanie do lepšej informovanosti a vzdelávania vo všeobecnosti. V oblasti investovania, obchodovania a na trhoch všeobecne to platí dvojnásobne. Preto XTB Online Trading, najväčší miestny broker, zhromaždil profesionálnych investorov a obchodníkov, aby vám v celkovo piatich videách poskytli svoje najlepšie investičné rady na rok 2022.

Bez zlepšenia zavedených procesov je ťažké očakávať zlepšenie svojich výsledkov – preto je potrebné na sebe neustále pracovať a posúvať svoje znalosti dopredu. Tiež je rozumné nechať si poradiť a získať poznatky od ľudí, ktorí sa na trhoch pohybujú už veľmi dlho. Nie je náhoda, že súčasné osobnosti sveta financií, ako je Radovan Vávra, sú také úspešné – je to pohľad skutočného profesionála, ktorý videl trhy v rôznych scenároch. Nie je náhoda, že medzi najvplyvnejšie osobnosti investičného sveta patria legendy ako Warren Buffett a Benjamin Graham. Informácie a znalosti týchto ľudí môžu mať nevyčísliteľnú hodnotu.

V sérii Investičné rady 2022 vám tento pohľad poskytne päť skúsených investorov. Jaroslav Brychta, ktorý natočil vôbec prvé video z tejto série, sa na trhoch pohybuje už takmer 15 rokov a je aktívnym investorom na plný úväzok. Vo svojich výstupoch uvádza nielen svoj prístup a názor na vývoj trhov v roku 2022, ale aj veľmi zaujímavé údaje o úspešnosti portfólio manažérov a pod., ku ktorým sa dostane len málokto. Ďalším prednášajúcim je napríklad Marek Vaňha, ktorého pohľad na trhy a najmä technickú analýzu patrí medzi najlepšie na CZ/SK scéne. Aj on zhodnotí svojím jedinečným štýlom trhy naprieč inštrumentmi a upozorní na možné riziká alebo zaujímavé príležitosti. V neposlednom rade sa môžete tešiť na prezentáciu Ondřeja Hartmana z FXstreet, ktorý je autorom niekoľkých kníh o obchodovaní a jeho stratégie a prístupy fungujú už mnoho rokov.

Najlepšie na dnešnej online dobe je, že väčšina týchto informácií je dostupná zadarmo a máme ich na dosah ruky – či už vo forme podcastov, videí na YouTube a pod. Videá si opäť môžete pozrieť zadarmo na oficiálnom kanáli XTB Česká republika a Slovensko na YouTube – stačí vyplniť jednoduchý formulár na tejto stránke a odkazy vám prídu do e-mailu.

Získať kvalitné informácie je v súčasnosti veľmi jednoduché – ťažšie je ich správne spracovať. Učte sa od najlepších a vykročte v roku 2022 tou správnou nohou. Prajeme vám veľa úspechov v tomto roku!

Informačný servis

K téme

Petr Šedivec z Philip Morris – Súčasná pandémia nás postavila pred doteraz nezvyčajné výzvy a o to viac ma teší, že sa nám aj naďalej darí vytvárať našim zamestnancom vynikajúce pracovné podmienky NN je opäť TOP zamestnávateľ. Zamestnanci oceňujú možnosti vzdelávania, flexibilitu pracovného času aj duševnú pohodu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.