Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. novembra 2016 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Tlačová správa BODY ART SHOW 2016 pred podujatím

Bratislava už čoskoro zažije veľkolepú prehliadku unikátneho umenia maľovania na ľudské telo so sprievodným programom, charitatívnym rozmerom a kolosálnou After párty.

V piatok 18. novembra 2016 večer sa v Grand Hotel Pressburg**** v Bratislave – Petržalke pred zrakmi divákov odohrá jedinečná show umenia zaznávaného aj ospevovaného, ktoré oblieka ľudské telá do farieb. Telá nahé a predsa oblečené, realitu aj dokonalú ilúziu predvedú publiku najlepší slovenskí a zahraniční bodypainteri pod vedením známej bodypainterky, majsterky Slovenska v maľovaní na telo, členky Svetovej asociácie bodypainterov WBA – Marty Gejdošovej.

Desiatka bodypainterov bude od rána maľovať svoje diela iba pre tento večer. Medzi modelmi sa objavia aj herci z muzikálu Mačky z Divadla Nová Scéna.
Súčasťou jedinečnej exhibície, zameranej na dokonalú harmóniu ľudského tela a umeleckej maľby, bude aj módna prehliadka LOMBARDI Fashion House a talianskych kožuchov Bortolami Collection, ktorú predvedú známe tváre showbiznisu, ako Patrik Herman, Otto Weiter, Noro Meszároš, Patrik Vyskočil, Dárius Kočí, členovia skupiny Polemic, Sáva Popovič, Tomáš Bezdeda, Michaela Kapráliková, Zuzana Vačková, Erika Barkolová, Andrea Karnasová, Karin Majtánová, Mirka Ondrejčiková, Nora Krchňaková, Marika Studeničová, Jarmila Kováčová, Andrea Fisher. Show doplnia aj spevácke vystúpenia Natálie Hatalovej, Patrika Vyskočila, Dáriusa Kočího, Marcelly Molnárovej s Albertom Herrerom, Tomáša Bezdedu. Okrem toho sa môže publikum tešiť na tanečné vystúpenie skupiny Latino Flash Miguela Méndeza a strhujúcu svetelnú show Kristíny Slovákovej. Večerom vás bude sprevádzať moderátorka a redaktorka TV Markíza – Andrea Paulinyová.

Vyvrcholením podujatia bude slávnostný krst jedinečného Bodypainting kalendára 2017 autorky Marty Gejdošovej, ktorého krstným otcom sa stane prezident World Bodypainting Association – Alex Barendregt. Výťažok z predaja Bodypainting kalendára 2017 ako aj z celej akcie organizátori venujú na charitatívny účel organizácii Ružová stužka n.f. na podporu prevencie onkologického ochorenia, rakoviny prsníka.
Príjemným zakončením akcie bude veľkolepá After party za účastí všetkých účinkujúcich s možnosťou odfotografovať sa s namaľovanými modelkami. Pre všetkých hostí bude pripravené bohaté rautové občerstvenie, doplnené výberovými vínami z produkcie vinárstva ELESKO. Gastronomickým zážitkom bude pečené prasiatko a rybacie špeciality z kuchyne šéfkuchára Vojta Arzta. O zábavu sa postará kapela Polemic, dievčenská skupina Girls from the moon a majster kúziel Peter Šesták.

Nenechajte si preto ujsť tento výnimočný večer. Užite si program na vysokej spoločenskej a umeleckej úrovni. O všetko je postarané, stačí len prísť. Svojou účasťou podporíte dobrú vec.
Lístky All inclusive /v cene Bodypainting show, Afterparty, rautové občerstvenie/ zakúpite v sieti TICKETPORTAL.

Organizátorom podujatia BODY ART SHOW 2016 je produkčná spoločnosť SHARMANT s.r.o.. BODY ART SHOW 2016 je jediným podujatím svojho druhu na Slovensku a tento rok sa koná už po tretíkrát. Doteraz bolo táto akcia určená iba odbornej verejnosti, zástupcom eventových agentúr a novinárom. Po prvýkrát však bude mať možnosť i laická verejnosť zúčastniť sa tejto jedinečnej show, zakúpiť si lístky (TICKETPORTAL) a zažiť na vlastnej koži fascinujúcu show plnú krásy, pestrých farieb a pozitívnych emócií.
Cieľom eventu BODY ART SHOW je predstaviť verejnosti „novodobé umenie“ bodypaintingu, jeho krásu a vznešenosť, ukázať možnosti jeho uplatnenia v umeleckom a zábavnom priemysle, podporiť umelcov – bodypainterov a v neposlednom rade pomôcť aj dobrej veci, finančne podporiť prevenciu onkologického ochorenia rakoviny
Odborným garantom podujatia BODY ART SHOW 2016 je známa vizážistka Marta Gejdošová, majiteľka salónu krásy SHARMANT, ktorá sa bodypaintingu venuje už 10 rokov. Je aktuálnou Majsterkou Slovenska v maľovaní na telo BodyArt a od roku 2011 členkou prestížnej World Bodypainting Association.
Web stránka podujatia: www.bodyartshow.sk
Facebook event: BODY ART SHOW 2016 www.facebook.com/events/331030727287136

Kontakt: Marta Gejdošová, Tel.: 0905 39 66 89, email: marta@sharmant.sk
Miroslav Gejdoš, produkcia, Tel.: 0908 62 68 69, E-mail: produkcia@sharmant.eu

Partneri podujatia BODY ART SHOW 2016
Generálny reklamný partner:
Grand Hotel Pressburg****

Hlavný reklamný partner:
HairCentrum vlasová kozmetika

Reklamní partneri:
METRO, LASA , ELESKO, Banchem, TICKETPORTAL, LOMBARDI Fashion House,
Bortolami Collection, Creative Line, Divadlo Nová Scéna, Essence

Mediálni partneri:
DámskaJazda.sk, GUEST, VIP magazín, Šarmantná žena, Rodina a zdravie, Rádio Rocková republika, MILLIARD SUN

Partner:
Ružová stužka n.f.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

xa

K téme

NN Životná poisťovňa vylepší leto všetkým klientom, ktorým ho pokazí dlhší pobyt v nemocnici. Zvýšenú ochranu pred „pokazeným letom“ im aktivovala automaticky Orange Podcast roka 2024: Absolútnym víťazom sa stal opäť satirický podcast Piatoček

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.