Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. júna 2012 PR správyInformačné technológie od PRservis.skSITA Diskusia()

Tisíce produktov ihneď k odberu v Alza.sk v Bratislave

BRATISLAVA 13. júna – Najväčší internetový obchod v Českej a Slovenskej republike, spoločnosť Alza.cz a.s., prevádzkujúca internetový obchod www.alza.sk, pripravila pre svojich zákazníkov ďalšiu novinku – sklad produktov priamo v Bratislave. Spoločnosť Alza.cz doteraz vybavovala objednávky bratislavských zákazníkov výhradne doručením objednaného tovaru z logistického centra v Prahe.

„Tisíce položek ihned k odběru jsou triumfem, kterým Alza.sk upevňuje pozici lídra internetového obchodu.“ uvádza riaditeľ pobočkovej siete Jan Moudřík. „Kromě do detailu vyladěné logistiky, pomocí které umíme zákazníkům do Bratislavy doručit objednávky v den objednání, přináší vybudovaní lokálního skladu v Bratislavě možnost zakoupit si vybrané produkty ihned při návštěvě naší centrály, tak jako to už přes deset let funguje v Praze.“ dodáva Jan Moudřík.

Skladba produktov na lokálnom sklade v Bratislave je starostlivo vybraná na základe požiadaviek a nákupných preferencií zákazníkov. Ihneď k odberu je tak nielen veľký výber notebookov, televízorov, mobilných telefónov a spotrebnej elektroniky, ale aj doplnkové produkty ako káble, pamäťové médiá, softvér a podobné.

Spoločnosť Alza.cz tak po čerstvo spustenom projekte AlzaDrive, nedávno uvedenom predaji sortimentu veľkej bielej elektroniky na www.alza.sk, dohody s novým prepravcom – Slovenskou Poštou, dáva jasným spôsobom najavo ako je pre ňu spokojnosť slovenských zákazníkov dôležitá.

O spoločnosti Alza.cz

Spoločnosť Alza.cz sa zaoberá predajom výpočtovej techniky a elektroniky od roku 1994 a dlhodobo je lídrom českého internetového trhu. Číslom jedna na trhu je Alza.cz hlavne vďaka bezkonkurenčnej skladovej dostupnosti tovaru, širokej ponuke produktov a nadštandardným službám, ktoré sprevádza samotný predaj i popredajné služby. Od roku 2004 spoločnosť Alza.cz rozšírila svoju pôsobnosť aj na slovenskom trhu prostredníctvom internetového obchodu www.alza.sk .

V minulých rokoch získala spoločnosť Alza.cz a.s. za svoje obchodné úspechy i rad prestížnych ocenení, ako napríklad Shop Roku 2011 a HP Partner roku 2011 za absolútne prvenstvo v kategórii Dosiahnutý obrat v predaji notebookov. Touto cenou tak bola aj formálne potvrdená pozícia Alza.cz , jednotky v predaji notebookov na českom trhu.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Skutočný príbeh ženy, ktorá založila svetoznámu vinársku značku Počet ľudí s nadrozmerným nosom na Slovensku náhle prudko narástol

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Informačné technológie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.