Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Uspech si ty.jpg
Foto: Bux.sk
7. októbra 2021 PR správyKultúraKnihy od PRservis.skSITA Diskusia()

Tipy ako dosiahnuť úspech v práci i vo vzťahoch

Ak si niekto neuvedomuje svoje úspechy, v podstate sú mu na nič. Neurobia ho šťastnejším ani spokojnejším. Stane sa z neho robot, ktorý zarába a zarába, ale to predsa nie je úspech.
Ako ho dosiahnuť a naozaj si úspech užiť?

Skúsená koučka Silvia Langermann sa vám na ceste za vaším úspechom prihovorí tým „najľudskejším“ jazykom. V knihe Úspech si ty z vydavateľstva Ikar ponúka pomoc a reálnu skúsenosť, ktorú nadobudla počas 15-ročnej praxe vedenia ľudí priamo za ich snami.

 „Otočte svoju tvár k slnku a nikdy neuvidíte tieň.“Helen Kellerová

Naučíte sa, čo je pre získanie úspechu pre vás najdôležitejšie, ako napríklad:

  • medziľudské vzťahy
  • snívanie a stanovenie reálnych cieľov
  • akým chybám sa treba vyhnúť
  • ako spoznať svoj talent a chopiť sa príležitostí
  • ako dosiahnuť svoj cieľ
Silvia langermann.jpg
Silvia Langermann.Foto: Bux.sk

Inšpirujte sa príbehmi odvážnych ľudí a prekonajte nepriazeň osudu. Stačí sa opäť postaviť na nohy, nevzdávať sa a opäť snívať. Napokon, presne tak to povedal aj slávny Henry Ford: „Neúspech je len šanca začať znova, tentokrát o niečo rozumnejšie.“

Zaoberá sa napríklad manipuláciou, ktorá nám neraz prekáža v ceste za úspechom. Či už je to manipulácia v práci, rodine, medzi priateľmi ap. Venuje sa aj manipulácii zo strany médií či na sociálnych sieťach.
Hovorí o najčastejších chybách, ktoré nám bránia v dosahovaní úspechu. Medzi ne patria aj výhovorky, neschopnosť prijať zodpovednosť, prokrastinácia, odkladanie, naštrbené sebavedomie ap. „Napríklad výhovorka Nemám čas! je absolútnou kráľovnou medzi výhovorkami. Musíme si uvedomiť, že každý z nás má 24 hodín za deň a všetci máme rovnaké množstvo času. Základom je naučiť sa, ako ten čas efektívne využiť. Ako plánovať, rozvrhnúť si veci, prípadne čo nerobiť (lebo je to neefektívne) a čomu sa naopak venovať viac (pretože vám to prinesie vás osohu),“ vysvetľuje Silvia Langermann v článku pre portál LepšíDeň.sk.

Walt Disney svojho času povedal: „Najlepší spôsob, ako začať, je prestať rozprávať a začať robiť.“ Už toto môže byť prvý krok k úspechu, takže základom je vykročiť. A práve o tej ceste za úspechom, čomu sa vyhnúť, ako ho dosiahnuť sa dočítane v knihe Úspech si ty od koučky Silvie Langermann.

Pozrite si jej video:

Silvia Langermann sa koučinku a psychológii venuje už 15 rokov, má za sebou takmer 3000 koučingových sedení, šéfka poradne Power Coaching. Spája sa s ňou Projekt šanca, v ktorom pomáha ľuďom, ktorí pomoc potrebujú.

Milan Buno, knižný publicista

Informačný servis

K téme

Temný vojvoda. Vášnivý, romantický a dobrodružný Fantazijný príbeh Srieň, Pochodeň a Temnota

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Knihy

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.