Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. novembra 2012 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TIPOS: V posledný októbrový deň padol jackpot v hre LOTO 5 z 35

BRATISLAVA 1. novembra –

V posledný októbrový deň padol jackpot v hre LOTO 5 z 35
Hráč si podal stávku v Bratislavskom kraji, vyhral vyše 30 tisíc eur.
Posledné októbrové žrebovanie v hre LOTO 5 z 35 bolo šťastným pre hráča, ktorý uzatvoril stávku v Bratislavskom kraji. „Hráč uzatvoril stávku v hre LOTO 5 z 35 v stredu 31. októbra. V ten istý deň boli vyžrebované rovnaké čísla, aké mal hráč na svojom potvrdení o uzatvorení stávky a vyhral 30 780,16 eura,“ informoval hovorca spoločnosti TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. Rastislav Čépe. Ako ďalej hovorca uviedol, tento rok padlo v „malom lote“ už 24 jackpotov. „LOTO 5 z 35 je číselná lotéria s najvyššou šancou na získanie hlavnej výhry. Pravdepodobnosť výhry v prvom poradí v hre LOTO 5 z 35 je približne 1 : 324 000,“ dodal Čépe. V tomto roku doteraz padlo v „malom lote“ šesť jackpotov v hodnote vyššej ako 30 tisíc eur. „Najvyšší tohtoročný jackpot v hre LOTO 5 z 35 padol vo februári a mal hodnotu 118 581 eur. Ide zároveň o historicky najvyššiu výhru v tejto hre,“ pripomenul hovorca spoločnosti TIPOS.
Od 16. mája 2012 sa päť výherných čísel pre „malé loto“ žrebuje dvakrát za týždeň – v stredu a v nedeľu. K hre LOTO 5 z 35 zároveň pribudla doplnková hra JOKER, spoločná aj pre hru LOTO. Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku, hodnota jedného tipu je 0,30 eura. Za plný šesťtipový tiket na jedno žrebovanie hry LOTO 5 z 35 s doplnkovou hrou JOKER za 0,35 eura zaplatí hráč len 2,15 eura.
TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.

Kontakt pre médiá:
Rastislav Čépe
hovorca spoločnosti
TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s., Brečtanová 1, Bratislava

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

zd

K téme

Fandíme srdcom tým, ktorí do toho dávajú srdce Rod Stewart už o pár dní na Slovensku: Pre Bratislavu chystám poriadnu rockovú show s prekvapením!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.