Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. apríla 2012 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

TIPOS si na Facebooku našiel nových fanúšikov cez LOTO

BRATISLAVA 24. apríla – Fan page národnej lotériovej spoločnosti TIPOS na sociálnej sieti Facebook má už takmer 22 tisíc fanúšikov. „Veľký počet nových priaznivcov priniesla nová záložka na LOTO. Vďaka tejto aplikácii môžu hráči tipovať svoje šťastné čísla a potom ich porovnať s reálne vyžrebovanými číslami v hre LOTO,“ informoval vedúci oddelenia marketingu lotérií spoločnosti TIPOS Jaromír Lipták. Ako ďalej vysvetlil, aplikácia na základe hráčmi uhádnutých čísel vytvorí poradie hráčov, pričom prví traja sú každé dva týždne odmeňovaní zaujímavou vecnou výhrou. „Víťaz celého rebríčka po 12 týždňoch získa skvelú hlavnú výhru. Záložka na hru LOTO na Facebooku funguje ešte len prvý týždeň, takže aj nový fanúšik má ešte dosť času zabojovať o zaujímavé výhry,“ dodal Lipták.

Tipovanie vlastných čísel v záložke LOTO môže hráčov motivovať k reálnemu stávkovaniu v hre LOTO. V nej možno aktuálne vyhrať neuveriteľný jackpot – vyše 2,3 mil. eur. Výherné čísla v hre LOTO sa žrebujú v stredu a v nedeľu.

TIPOS má fan page na sociálnej sieti Facebook od konca októbra 2011. „Už za dva týždne od spustenia sme mali vyše 3500 fanúšikov,“ pripomenul Lipták. Dodal, že na stránke si nájdu fanúšikovia TIPOS-u množstvo informácií a zaujímavostí zo sveta lotérií, hier či športu. „Nechýbajú ani informácie o rôznych rekordoch a nezvyčajných udalostiach, ktoré vzbudzujú záujem medzi našimi fanúšikmi,“ uviedol. Link na fanpage spoločnosti TIPOS: http://www.facebook.com/tiposSK „Priatelia TIPOS-u, tipovania a hier si tam určite prídu na svoje,“ uzavrel Lipták.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku http://www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

yv

K téme

Špeciálnym hosťom Stinga bude talianska speváčka Giordana Angi Na desatoro zodpovedného hrania pozor aj počas sviatkov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.