Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
92746_gettyimages 1096011984 676x451.jpg
15. apríla 2020 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Tipér z Horehronia si vypočul najkrajšiu správu v živote, vyhral 33 333 €!

15.4.2020 – Vyhrali ste 33 333 €! Správa, ktorá by v dnešnej dobe istotne potešila každého. A práve takúto sumu vyhral jeden zo Slovákov. Jozef z Horehronia sa stal víťazom tipérsky populárnej hry Miliónový Nikár, ktorú už niekoľko rokov vypisuje pre svojich verných klientov stávková spoločnosť Niké.

„Neskutočný pocit, doprial by som ho každému,“ bola prvotná reakcia tipujúceho z Horehronia, keď sa dozvedel, že práve on sa stal víťazom parádnych 33 333 €. „Ani si neviete predstaviť, ako mi tieto peniaze pomôžu,“ neskôr dodal. S rodinkou sa pustili do rekonštrukcie rodinného domu a väčšia časť z výhry pôjde práve na tento účel.

Tipovanie je pritom jeho koníčkom. Nemá vyhradený šport, či klub, no veľmi fandí Federerovi. „Povedzte, kto by mu nefandil. Obdivujem ho, tenisový elegán,“ dodal Horehronec.

Ako veľkého športového nadšenca ho mrzí, to čo sa deje vo svete. Koronavírus ovplyvnil bežné dianie, ale aj dianie v športovom odvetví. „Ak mi to čas dovoľuje, sledujem futbalové konfrontácie, ale aj tenis. A popritom si jednotlivé súboje natipujem, sledovanie zápasov tak má väčší náboj.“ Teraz ho mrzí, že si nemôže vychutnať dobrý futbalový duel. Ako však dodáva, prvoradé je zdravie športovcov, ale aj nás všetkých. „Treba veriť, že to čo najskôr pominie.“

Niké, ako jednotka na slovenskom trhu, pravidelne prináša svojim klientom rôzne súťaže. Miliónový Nikár je jednou z nich. Celkovo si už v tejto hre rozdelili víťazi viac než 4,5 milióna eur. Jozef z Horehronia bol 139. výhercom v poradí a zároveň bezpochyby jedným z najšťastnejších.

Informačný servis

K téme

Zabávajte sa v Niké a získajte milióny nikov! Unikátne možnosti pre tipérov priamo v puboch

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.