Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. decembra 2016 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

TIP na vianočný darček: Krásne a husté vlasy

BRATISLAVA 14. decembra 2016 – Vianočný čas sa blíži a mnohí z nás rozmýšľajú čím obdarovať svojich najbližších. Jeden z najvďačnejších darov je vrátenie sebavedomia, či pocit, že nám to pristane. Mnoho žien túži po dokonalej, hustej, či dlhej hrive. Vďaka ExtendMagic sa sny stávajú skutočnosťou! Táto unikátna technika nie je len bežným nástrojom na vyčarovanie dlhých vlasov. Poradí si totiž aj s extrémne riedkymi vlasmi, ktoré premení na vytúženú hrivu a po mapách vypadaných vlasov, či plešinkách nezostane ani stopy!

Unikátna metóda predlžovania a zahusťovania vlasov ExtendMagic je riešením pre dámy, ale i pánov ktorí trpia čiastočnou alopeciou (nadmerným vypadávaním vlasov). Prístroj ExtendMagic je navrhnutý profesorom Národnej Univerzity v Seolu, Dr. Myunom W. Lee. Jedná sa o patentovaný prístroj, ktorý umožňuje vlasy spájať nano spojmi. Táto technika je jediný spôsob predlžovania a zahusťovania vlasov, ktorý je oficiálne celosvetovo uznávaný ako liečebná metóda.

Spoje sú také malé, že ich možno aplikovať na vlasy, pod ktorými sa už rysuje plešina

Metódou ExtendMagic je možné predĺžiť, či zahustiť vlasy dlhé len 1 cm. Liečivé nano spoje, sa pripájajú cca 2-3 mm od pokožky hlavy zákazníka. Žiadna iná technika neumožňuje predlženie tak blízko hlavy. Dôvodom šetrnej aplikácie je metóda napájania tzv. za studena, pomocou cartridge pásky, ktorá nevyvoláva reakcie, nepáli a vďaka svojmu zloženiu je k vlasom šetrná a nepoškodzuje ich. Okrem vysoko pružného materiálu, táto metóda ponúka ďalší benefit. Lepiaca páska obsahuje množstvo vitamínov a minerálov a tak vlasy vyživuje aj pod spojom i na celej pokožke hlavy. Vlasy predlžované, či zahusťované touto metódou zaznamenali zrýchlený rast vlasov.

S ExtendMagic sa sny stávajú skutočnosťou

Túto metódu však nevyhľadávajú len zákazníci trpiaci riedkymi vlasmi. Veľmi často si ju vyberajú zákazníčky, ktoré túžia po dlhých vlasoch. Pri klasických metódach predlžovania bývajú vlasy nadpojené bežne dostupnými spojmi veľmi zaťažované. ExtendMagic vďaka svojej pružnosti a malej váhe spojov vlasy nezaťažuje. Pri predlžovaní, ale i zahusťovaní je veľmi podstatná i kvalita vlasov. Na trhu sú dostupné rôzne typy vlasov. Od ruských, cez európske až po ázijské vlasy. Aký typ vlasov potrebuje zákazník by mal vedieť vyhodnotiť kaderník, ktorý vlasy aplikuje. Štúdio Infinity, jediné miesto na Slovensku, ktoré EtendMagic aplikuje, klientom ponúka tie najkvalitnejšie európske, či ruské vlasy. Táto unikátna metóda očarila aj známu herečku a speváčku Barboru Švidraňovú. „Vlásky sú perfektné, výborne sa s nimi pracuje a pritom si stále zachovávajú jemnosť a absolútne prirodzený „look“. Spoje sú takmer neviditeľné a vôbec sa mi nekudlia. Sú ako moje vlastné a som veľmi spokojná. S dlhými vlasmi sa cítim oveľa ženskejšie,“ prezradila herečka svoju skúsenosť s metódou ExtendMagic.

Okrem ExtendMagic Štúdio INFINITY ponúka široké spektrum ozdravných, či skrášľovacích služieb

Štúdio INFINITY je miesto, kde sa krása snúbi so zdravým. V priestoroch štúdia, ktoré sa nachádza na Vavilovovej ulici v Bratislave nájdete útočisko, kde sa o vás postará tím odborníkov. Salón ponúka i klasické kadernícke služby. Ak túžite po veľkej zmene, alebo len úprave vášho bežného strihu, šikovná kaderníčka vaše predstavy splní. Rozmanitosť kozmetických a skrášľovacích služieb ponúka oddelenie kozmetických služieb. Pod rukami kozmetičky si vaša pleť oddýchne a zregeneruje. Okrem klasickej kozmetickej starostlivosti salón ponúka i najnovšie skrášľovacie vychytávky podľa najnovších trendov. Oázu kľudu nájdete v relaxačnej zóne štúdia. Kvalifikovanú odborníčku, fyzioterapeutku, navštevujú klienti so zdravotnými problémami, ale i zákazníci, ktorý si prídu len tak oddýchnuť od každodenného kolotoča a doprajú si relaxačnú masáž. Komplexné služby dopĺňa Pedikúra, kde si odborníčka pedikérka – podologička vezme do parády vaše chodidlá. Okrem ošetrení nôh najšetrnejšími metódami, salón ponúka i nie celkom bežné, či ľahko dostupné ošetrenia a to služby podológie a nechtovej protetiky.

Ak metóda EXTENDMAGIC, či niektoré zo služieb štúdia krásy zaujala aj vás, neváhajte kontaktovať štúdio INFINITY na Vavilovovej ulici v Bratislave. Momentálne je možné zakúpiť služby štúdia i ako vianočné darčeky a to formou darčekovej poukážky. Majiteľka salónu krásy Petra Komorová vám bezplatne poskytne odbornú konzultáciu k predĺženiu, či zahusteniu vlasov ExtendMagic. Všetky ďalšie kontakty na odborný tím štúdia Infinity nájdete na webovej stránke www.studioinfinity.sk

Salón INFINITY
Vavilovova 22/a, Bratislava
Tel: +421910199337
Web: http://www.studioinfinity.sk/
FB: https://www.facebook.com/INFINITYStudioKrasy/?fref=ts

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Tipni si na postup našich. Vraciame vklady až do 20 eur na hráča Aj v zime sú hliníkové disky „v kurze“. Nechajte si poradiť odborníkmi

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.