Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
100028_novy projekt 4.jpg
6. októbra 2022 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Tip na jesennú zábavu pre celú rodinu v Avione: Učenie hrou

6.10.2022 – Jeseň môže byť plná zábavy aj nových vedomostí a skúseností. Malí aj veľkí návštevníci si môžu v Avione počas októbra a novembra vybrať hravé a súčasne náučné vzdelávacie aktivity. Pre malých objaviteľov, programátorov alebo budúcich ochrancov životného prostredia sú pripravené štyri hravé workshopy počas októbrových sobôt. Pre technických nadšencov všetkých vekových kategórií je až do 27. novembra 2022 otvorená unikátna výstava Legendárne stroje Leonarda da Vinci.

„Návštevníci Avionu čoraz častejšie popri nákupoch a vybavovaní služieb vyhľadávajú aj príležitosti na zábavu pre celú rodinu. Spoja tak príjemné s užitočným a pod jednou strechou si aj nakúpia, aj získajú nové zážitky. Mnohí potrebujú dohnať čas, keď bolo stretávanie obmedzené, a teraz chcú stráviť čas so svojimi blízkymi a priateľmi pri zaujímavých aktivitách. Túto jeseň sa môže celá rodina a priatelia v Avione nielen zabaviť a oddýchnuť si, ale získať hravou formou aj nové informácie z histórie, techniky, vedy, ekológie aj medicíny,“ hovorí Petra Vojtasová, marketingová manažérka nákupného centra Avion v Bratislave.

Malým bádateľom budú patriť soboty

Všetkým malým chlapcom aj dievčatkám, ktorí radi objavujú, programujú alebo chcú ochraňovať životné prostredie, budú v Avione venované štyri októbrové soboty plné hravých workshopov.

Vzdelávanie hrou bude prebiehať v Komunitnom centre na 1. poschodí nad predajňou Office Shoes vždy v čase od 13.00 do 18.00 hod.

Okrem hlavných aktivít vo forme hodinových workshopov na návštevníkov čaká aj bohatý sprievodný program ako ilúzie, hry, maľovanie na tvár či bazén s guľôčkami pre najmenších. Vstup na celú akciu je zadarmo.

Témy workshopov každú októbrovú sobotu:

Vedecká show plná pokusov – od 13.00 hod.
Mysli ekologicky! – od 14.00 hod.
Malí programátori – od 15.00 hod.
Malí medici – od 16.00 hod.

Okrem hravých sobôt v Avione prebieha aj unikátna výstava Legendárne stroje Leonarda da Vinci nielen pre nadšencov vedy.

Svet renesančného génia

Výstava pre celú rodinu Legendárne stroje Leonarda da Vinci, ktorá trvá až do 27. novembra 2022, prenesie návštevníkov do fascinujúceho sveta renesančného génia Leonarda da Vinci. Na výstave si môžu prezrieť 66 modelov strojov vytvorených modelárom Miroslavom Mužíkom z Moravy podľa originálnych kresieb renesančného génia Leonarda da Vinci (1452 – 1519).

Okrem strojov si návštevníci môžu prezrieť obrazy a technické výkresy vynálezov, modely aj v životnej veľkosti, Trick Art obrazy či využiť fotopointy na zaujímavé fotografie napríklad pre sociálne siete.

Výstava Legendárne stroje Leonarda da Vinci prebieha v nákupnom centre Avion v Bratislave až do 27. novembra 2022 každý deň v čase:

pondelok až štvrtok od 11.00 do 19.00 hod.
piatok až nedeľa od 10.00 do 20.00 hod.

Vstupné:

Dospelí: 5 eur
Deti (od výšky 1 meter), dôchodcovia, ZŤP: 4 eurá
Rodinné vstupné (2 dospelí a 2 deti): 16 eur
Deti – školské skupiny (nad 15 detí + 1 dospelý zadarmo): 2 eurá

Vchod na výstavu je v Gastropasáži vedľa prevádzky Burger King. Viac informácií je na https://www.avion.sk/sk-sk/kampane/da-vinci

Informačný servis

K téme

5 knižných tipov na tento týždeň. Silné, zábavné a inšpiratívne príbehy Máte radi expedície? Máme pre vás tip na jednu špeciálnu – Expedíciu Medíkovo!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.