Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
88586_titulka 2.jpg
30. augusta 2018 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Thirty Seconds To Mars vystúpia v Bratislave už zajtra! Strapo pozýva na koncert prostredníctvom vtipného videa

BRATISLAVA 30. augusta 2018 – Multiplatinová kapela Thirty Seconds to Mars sa už tento piatok stretne zoči-voči slovenskému ľudu. Fanúšikovia a členovia Echelon fanklubov už odrátavajú dni, kedy uvidia svoje idoly v akcii na pódiu. Na koncert sa teší aj slovenský rapper Strapo, ktorý očakávaný koncert otvorí. Svoju radosť, ako inak, po svojom prejavil i vo vtipnom videu.

Thirty Seconds To Mars pravidelne vypredávajú koncerty a lákajú návštevníkov na festivaly po celom svete. Kapela je obľúbená pre svoje energické živé vystúpenia aj pre odvážny mix rôznych žánrov. Hudobní kritici ich prirovnávajú k Floydom, The Cure, ale aj U2. Okrem mnohých hudobných ocenení, vrátane MTV Awards, Billboard Music Award získali aj zápis v Guinnessovej knihe rekordov za najdlhšie trvajúcu koncertnú šnúru, keď počas dvoch rokov odohrali 309 koncertov! Počas tohto obdobia vystúpili v 60 krajinách na šiestich kontinentoch. Slovensko zažije ich vychýrenú show už 31.8.2018 na Zimnom Štadióne Ondreja Nepelu.

Brány zimáku sa otvoria o 18:00, najväčší fanúšikovia sa však ešte pred koncertom stretnú so svojimi idolmi osobne!

Len nedávno obletela médiami správa, že samotní bratia Letovci vyjadrili záujem priblížiť sa svojim fanúšikom čo najviac. Ako jedna z mála kapiel v rámci koncertu ponúkajú i VIP balíčky, ktorých súčasťou je i osobné stretnutie s Jaredom Letom a jeho bratom Shannonom. Thirty Seconds To Mars však ponúkli šancu pozrieť sa im priamo do očí i poslucháčom slovenských rádií. Posledné týždne na rádiach Expres, Europa2, či FUN Rádiu prebiehala súťaž o stretnutie s rockermi. Výhercovia spolu s ďalšími fanúšikmi absolvujú toto stretnutie pred koncertom. Bližšie informácie o Meet & Greet spolu s pokynmi usporiadateľa Agentúra Vivien zverejnila na svojom facebookovom profile:
https://www.facebook.com/AgencyVivien/?fb_dtsg_ag=AdwQnJt3SQQvfyeRXpJl0D1dSzHi3jGpFTUSHa-oc6-aYQ%3AAdz5eJtoeJz406KZtbHXRDvUnDbiUHkhfEFTqHApnPvM5g

Strapo neostal nič dlžný svojej povesti, zverejnil vtipnú videopozvánku na koncert, ktorý nasledujúci piatok otvorí

Na blížiacu sa hudobnú udalosť sa teší i slovenský rapper Strapo, ktorý je známy mnohými multižánrovými spoluprácami. Ako by mu to išlo s Thirty Seconds To Mars fanúšikom ukázal v najnovšom zverejnenom videu, ktoré je súčasne i pozvánkou na podujatie, na ktorom Strapo prítomným ponúkne set vlastných skladieb a to za sprievodu svojho dvorného DJ SPINHANDZA.

THIRTY SECONDS TO MARS

31. AUGUST 2018 / Zimný štadión O. Nepelu (Bratislava)

Vstupenky sú dostupné na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal

Thirty Seconds to Mars online na:
http://www.thirtysecondstomars.com/
https://www.facebook.com/thirtysecondstomars/
https://twitter.com/30SECONDSTOMARS
https://www.instagram.com/30secondstomars/
https://www.youtube.com/user/30SecondsToMarsVEVO

K téme

Svetové turné „Thirty Seconds to Mars“ je oslavou fanúšikov po celom svete. Už čoskoro vystúpia aj na Slovensku! Jared Leto dnes vyliezol na Empire State Building. A tým odštartoval svetové turné jeho kapely Thirty Seconds to Mars

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.