Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
102511_tesco online nakupy 676x380.jpg
19. septembra 2023 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Tesco rozširuje obľúbenú službu Tesco Online nákupy

19.9.2023 – Efektívnejšie a ešte dostupnejšie budú Tesco Online nákupy pre zákazníkov v Dunajskej Strede a okolí. Vzhľadom na rastúci záujem o objednávanie potravín online bude objednávky pripravovať a rozvážať priamo hypermarket Tesco v Dunajskej Strede. Pribudnú tak ďalšie lokality, kde nová služba uľahčí nákupy a doručí kvalitné produkty tisícom zákazníkov z okolitých obcí.

Od 19. septembra 2023 bude hypermarket Tesco Dunajská Streda pripravovať a rozvážať online objednávky do oblasti s rozlohou 864 štvorcových kilometrov. Služba Tesco Online nákupy bude v tejto lokalite dostupná pre 100-tisíc zákazníkov. Vďaka rozšíreniu služby budú môcť nakupovať potraviny pohodlne online aj obyvatelia z Veľkého Medera, Tomášikova, Jahodnej pri Dunajskej Strede, Dolného Štálu, Čiližskej Radvane, Trhovej Hradskej, Ohrád a Sapu.

Pre zákazníkov obľúbenej služby Tesco Online nákupy bude k dispozícii doručenie priamo k dverám alebo si môžu svoj nákup objednať online a po novom vyzdvihnúť priamo v obchode prostredníctvom Klikni+Vyzdvihni. Obyvatelia Dunajskej Stredy a okolia môžu využívať aj veľmi užitočnú možnosť doručenia svojho online nákupu v deň objednania v časoch denne od 8.00 do 22.00 hodiny.

„Popularita nakupovania prostredníctvom Tesco Online nákupov neustále rastie a možnosť nakupovať z pohodlia domova využíva čoraz viac ľudí. Teší nás, že sa nám úspešne darí rozširovať a zrýchľovať prípravu a doručovanie online nákupov našim zákazníkom. Vďaka rozšíreniu oblasti v Dunajskej Strede bude služba dostupná aj pre obyvateľov žijúcich v okolitých obciach a dedinách,“ hovorí Martin Bulla, prevádzkový riaditeľ Tesca na Slovensku.

Pohodlné a jednoduché nakupovanie prostredníctvom Tesco Online nákupov je k dispozícii pre viac ako 3,4 milióna obyvateľov na celom Slovensku. Prostredníctvom tejto služby si zákazníci môžu vybrať z viac ako 13-tisíc kvalitných produktov za rovnaké ceny ako v kamenných obchodoch Tesco. O ich výber sa starajú vyškolení kolegovia, tzv. pickeri, ktorí sú imaginárnymi očami aj rukami zákazníka. Rovnako ako pri nakupovaní v kamenných predajniach Tesco zákazníci môžu nakupovať aj s výraznými zľavami s vernostným programom Clubcard. Členovia Tesco Online Clubu navyše môžu využívať doručenie nákupu bez poplatkov a množstvo ďalších výhod.

Informačný servis

K téme

Záujem zákazníkov o slovenskú divinu rastie, Tesco rozšíri ponuku do ďalších predajní Takmer tretina Slovákov chce doručenie v deň objednania, ukazuje prieskum technologicko-logistickej spoločnosti DODO

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.