Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
90304_komunity_webnoviny 676x1002.jpg
29. marca 2019 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Tesco je dobrým susedom

BRATISLAVA 29. marca 2019 – Tesco je zodpovedná spoločnosť, ktorá dlhodobo zlepšuje život v komunitách.

Vďaka programu „Vy rozhodujete, my pomáhame“ prispievame k budovaniu mnohých ihrísk, mestských parkov, záhrad či cyklistických trás po celom Slovensku.
Počas 5 edícií grantového programu sme pomohli zrealizovať takmer 700 projektov v celkovej sume 640 000 eur a pribudnú k nim ďalšie.
Od roku 2013 organizujeme najväčšiu Potravinovú zbierku na Slovensku a doposiaľ sme vyzbierali takmer 500 ton potravín pre ľudí v núdzi.
Podporujeme aj svojich kolegov, aby tiež pomáhali komunitám. Len v minulom roku venovali viac ako 2 000 hodín pracovného času dobrovoľníctvu. Vzhľadom na veľkosť nášho podnikania zohrávame dôležitú úlohu nielen pre miestne komunity, ale aj pre celé Slovensko.

K téme

Projekty na podporu znižovania plytvania jedlom môžu získať granty v celkovej hodnote 40 000 eur Tesco rozširuje obľúbenú službu Tesco Online nákupy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.