Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
93994_terno_sklad_velkoobchod_ivanka pri dunaji 1 676x380.jpg
20. októbra 2020 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Terno rastie aj vo veľkoobchode, už má prvých 100 zákazníkov

20.10.2020 – Spoločnosť Terno real estate otvorila novú divíziu veľkoobchodu. Ide o významný míľnik, vďaka ktorému vyhovie dopytu slovenských firiem po dovoze tovarov priamo na ich prevádzky.

Terno real estate zaznamenalo už svoju prvú stovku veľkoobchodných zákazníkov. Väčšinu z nich, teda 85 %, tvoria nezávislé maloobchodné predajne, zvyšných 15 % sú veľkosklady. Medzi nimi sú súkromní živnostníci, ale aj firmy či školy. Terno im dováža približne 1 000 rôznych produktov od alkoholických a nealkoholických nápojov, cez trvanlivé potraviny, až po časť drogérie. Po objednaní tovaru ich zákazníci dostanú na predajňu či na sklad, do dvoch pracovných dní – doprava je zdarma. Kvôli veľkoobchodným službám vznikla aj nová webová stránka velkoobchod.terno.sk,  prostredníctvom ktorej si môžu tovar pohodlne a ľahko objednať.

Správanie spotrebiteľov a trh sa mení, čo do veľkej miery ovplyvnila aj pandémia koronavírusu. Kedysi si tovar nakupovali podnikatelia sami, dnes nemajú čas chodiť do veľkoobchodov osobne a radšej si nechajú priviesť tovar priamo na prevádzku.

„Rozhodli sme sa podporovať podnikanie každého, kto hľadá výhodný pomer ceny a kvality. Samozrejmosťou je profesionalita a kvalitný servis našich zamestnancov. Terno real estate zatiaľ ponúka služby vybraného, prevažne trvanlivého sortimentu pre Západné Slovensko. V priebehu budúceho roku  budeme distribuovať  aj sortiment čerstvých potravín, teda ovocia, zeleniny, mliečnych výrobkov a lahôdok. Toto rozšírenie sortimentu ide ruka v ruke so sťahovaním centrálneho skladu čerstvých potravín do nových priestorov. Presun by mal byť realizovaný v polovici roka 2021,“ uviedol Petr Hrdina, vedúci oddelenia veľkoobchodu.

Všetci veľkoobchodní klienti, ale aj všetky predajne spoločnosti, teda siete obchodov Terno a KRAJ, sú už aktuálne zásobovaní suchým tovarom z novootvoreného distribučného centra v logistickom parku v Ivanke pri Dunaji. „Toto je jeden z dôležitých krokov na našej ceste k celoštátne fungujúcemu reťazcu. V nových moderných skladových priestoroch sme pripravení zvládnuť nielen organický, ale aj akvizičný rast,“ uviedol riaditeľ spoločnosti Stanislav Čajka.

Informačný servis

K téme

Sieť potravín KRAJ dala nový život 50-ročnej včelnici, podporuje včelárov a predáva výnimočné medy Predajne Terno a KRAJ znižujú ceny desiatok produktov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.