Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
101201_untitled design 22 2 676x463.jpg
16. marca 2023 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Tento inovatívny spôsob investovania do nehnuteľností priniesol investorom ročný výnos až 15,21 %

16.3.2023 – Uvedomelé investovanie od BizPartner Group predstavuje investovanie do nehnuteľností s atraktívnym výnosom pri zachovaní veľmi bezpečnej formy odolnej voči stagnácii či poklesu realitného trhu.

Skupina BizPartner Group, ktorá na trhu pôsobí už takmer 15 rokov, na Slovensku úspešne prevádzkuje a rozvíja zaujímavú službu v oblasti realít – VoVlastnom.sk, založenej na rent-to-own modely. Zároveň ponúka bezpečnú a veľmi výnosnú možnosť investovania.

Prostredníctvom uvedomeleinvestovanie.sk môžete aj vy participovať na výnosoch tejto služby, ktorá v základnom modely „prenájom nehnuteľností s možnosťou neskoršieho odkúpenia“ pomáha klientom získavať nehnuteľnosti do svojho vlastníctva. Na druhej strane umožňuje klientom, ktorí predávajú svoju nehnuteľnosť, získať peniaze v prípade potreby skôr, zároveň im poskytne čas na komfortný predaj.

Uvedomeleinvestovanie.sk je tu pre tých, ktorí chcú dosiahnuť nadštandardný výnos pri zachovaní maximálneho zabezpečenia investície. Tu je niekoľko faktov prečo:

Namiesto vsádzania na jednotlivé nehnuteľnosti samostatne, jednoducho investujete do celého portfólia nehnuteľností službysk.
Získate atraktívny výnos, ktorý bol v roku 2021 na úrovni 11,62 %, za rok 2022 až 15,21 % a v tomto roku podľa výsledkov prvých mesiacov opäť prekročí dvojcifernú hranicu.
Veľmi dôležitú úlohu hrá zabezpečenie investície. BizPartner Group ku každej investícii zriaďuje exkluzívne záložné právo k nehnuteľnosti v prevyšujúcej hodnote, čím investorov chráni aj voči prípadnému poklesu trhu.
Výnos je vyplácaný každý mesiac priamo na účet investora.
Doba investície je štandardne 2 roky, ale v prípade potreby vám na požiadanie vedia vrátiť investíciu aj predčasne.
Priemerná výška investície je na úrovni 80 000 Eur, no investovať môžete už od 5 000 Eur.
Investícia je bez vstupných a výstupných poplatkov.

Všetky tieto parametre spolu robia uvedomeleinvestovanie.sk veľmi atraktívnou možnosťou, ako výnosne a bezpečne uložiť svoje peniaze. BizPartner Group službu VoVlastnom.sk prevádzkuje a rozvíja už viac ako 10 rokov. Za ten čas zrealizovala stovky úspešných obchodov a záujem po tejto službe stabilne rastie. Vďaka tomu určite stojí za to uvažovať nad touto príležitosťou, ako výnosne a bezpečne zhodnotiť svoje peniaze.

Informačný servis

K téme

Fandíme srdcom tým, ktorí do toho dávajú srdce ZSSK prevezie retro autá v rámci rely 500km Slovenských. Užite si legendárne preteky zblízka ako spolujazdec v historickom aute

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.