Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. októbra 2017 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Televízia TA3 vysiela z nového spravodajského štúdia

BRATISLAVA 16. októbra – Od dnešného rána vysiela spravodajská televízia TA3 z nového moderného štúdia a s novou staničnou grafikou. Zavŕšila tak proces prechodu na vysielanie vo vysokom rozlíšení (HD) a celkovej modernizácie technologického reťazca televízie, ktorej súčasťou bola výmena réžie, hlavnej technickej kontroly, reportážnych a štúdiových kamier, prenosových satelitných vozov, architektúry štúdia s novým svetelným parkom, ako aj nová staničná grafika.

Diváci môžu u svojho operátora sledovať vysielanie TA3 v HD kvalite a Televízia TA3 tak napĺňa svoje poslanie prinášať vždy aktuálne spravodajstvo z domova a zo zahraničia v ešte atraktívnejšej podobe.

Ukážka novej staničnej grafiky TA3 – link :
https://we.tl/An170f5Ae6

K téme

Pro musica nostra Tyrnaviensi: Sedem dní, sedem výnimočných koncertov, sedem zaujímavých miest Orange Podcast roka 2024 oznamuje nominácie, začína sa hlasovanie verejnosti

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.