Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
103849_mik_8883 676x451.jpg
2. apríla 2024 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

TECHAGRO, SILVA REGINA a BIOMASA spoločne na brnianskom výstavisku

2.4.2024 – Od 7. do 11. apríla 2024 sa v Brne uskutočnia poľnohospodárske a lesnícke veľtrhy. Ich kľúčovou súčasťou je veľtrh TECHAGRO, ktorý je významnou prehliadkou poľnohospodárskej techniky a technológií pre rastlinnú výrobu. Veľtrh SILVA REGINA je tradične rozdelený na lesnícku a poľovnícku časť a veľtrh BIOMASA sa zameria na energetické využitie dreva.

Na výstavnej ploche sa návštevníci stretnú so všetkým, čo súvisí s rastlinnou výrobou, pričom vystavovatelia sú prihlásení vo všetkých hlavných oblastiach veľtrhu. Nájdete tu poľnohospodársku a komunálnu techniku, dopravné a manipulačné zariadenia. Prezentujú sa tu aj trendy v poľnohospodárstve – digitálne technológie, inteligentné poľnohospodárstvo alebo využívanie navigačných systémov.

Súčasťou tohtoročného veľtrhu TECHAGRO je aj projekt Smart Farm, ktorý predstaví najnovšie trendy v oblasti presného poľnohospodárstva.

Na veľtrhu SILVA REGINA nájdu návštevníci väčšinu dovozcov a výrobcov lesnej techniky pôsobiacich na českom a slovenskom trhu. Medzi vystavovateľmi sú aj univerzity a inštitúcie súvisiace s lesníctvom. Poľovnícka časť veľtrhu SILVA REGINA je tradične najmä predajná, základom ponúkaného sortimentu sú poľovnícke potreby, oblečenie, obuv a všetko pre outdoorové aktivity. Sprievodný program bude mať podobu vystúpení na pódiu, ako aj stálych výstav. Jednou z najobľúbenejších častí veľtrhu sú výstavy trofejí a preparátov.

Výstavisko v Brne je otvorené denne od 9.00 do 18.00 h a vo štvrtok do 16.00 h. Najvýhodnejšie vstupenky pre individuálnych návštevníkov si môžete zakúpiť na webovej stránke veľtrhu. Organizované skupiny majú zvýhodnené podmienky vstupu a 11. apríla môžu výstavisko navštíviť dokonca zadarmo.

Informačný servis

K téme

Musí fingovať krádež a zachrániť svet… Agent Gabriel Allon v trileri Zberateľ Kto sú najpredávanejší slovenskí autori za rok 2022?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.