Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
90630_tauris bezeckove vyrobky1 676x483.jpg
25. apríla 2019 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

TAURIS prináša na trh mäsové výrobky bez éčiek

<strong><em>BRATISLAVA 25. apríla – Šunky, párky, domáce klobásy či salámy, si už budete môcť vychutnať aj v bezéčkovej receptúre.  </em></strong>

Spoločnosť Tauris a.s, najvačší slovenský producent mäsa a mäsových výrobkov, začína od 1. mája 2019 uvádzať na trh bezéčkový program z každej kategórie svojich výrobkov. Šunky, párky, domáce klobásy či salámy, to všetko si budú môcť zákazníci vychutnať v bezéčkovej receptúre.

„Vývoju bezéčkových produktov sa venujeme dlhodobo. Trend výrobkov bez éčiek, bez lepku, bez alergénov súvisí predovšetkým s nárastom počtu ľudí s rôznymi intoleranciami, na ktoré reagujeme aj my ako výrobcovia. Ak chceme uspieť na trhu, musíme flexibilne reagovať na potreby našich zákazníkov. Výrobcovia a obchodníci pritom musia splniť kľúčové očakávanie spotrebiteľov – vyrábať výrobky v takých chutiach, kvalite a v neposlednom rade aj cene, po ktorých je dopyt,“ uviedol generálny riaditeľ skupiny Tauris Group a.s. Richard Duda.

Bezéčkové párky, klobásy na gril a bezéčková šunka sa vyrábajú v závode Tauris Rimavská Sobota.  „Vplyvu nášho podnikania na zdravie našich spotrebiteľov venujeme veľkú pozornosť. Spokojný zákazník je súčasťou firemnej stratégie v každom z našich podnikov. Mäsové výrobky bez gluténu a bez alergénov sme začali vyrábať ako prví na trhu už v roku 2009. Doplnenie produktového radu bezéčkových výrobkov je nie len reakciou na aktuálne trendy, ale najmä dlhodobou snahou o produkciu výrobkov najvyššej kvality,“ povedal prezident holdingu ECO-INVESTMENT a.s. Milan Fiľo.

Spoločnosť TAURIS chce postupne rozširovať rad bezéčkových výrobkov v každej kategórii produktového radu. Do programu vývoja bezéčkových výrobkov boli zapojené aj ďalšie sesterské závody v Nitre a v Spišskej Novej Vsi.

<h3>Holding ECO-INVESTMENT, a.s.:</h3>
Skupina Tauris Group je súčasťou česko-slovenského priemyselno-investičného holdingu ECO-INVESTMENT, a.s. Holding pokrýva dlhodobé investície v rozličných oblastiach v rámci celej Európy. Hlavnými oblasťami investícií sú výroba celulózy a papiera, energetika, spracovanie mäsa, reality a telekomunikácie. Od svojho založenia podporuje viacero charitatívnych projektov v zdravotníctve, vzdelávaní, kultúre a športe.

Inzercia

K téme

Tauris a Ryba Košice inšpirujú ostatných! Na Agrokomplexe, výstavnej skrini slovenských výrobkov, vzdávajú hold kvalite, tradíciám a obľúbeným chutiam Slovákov Ocenenie za priateľstvo pre Milana Fiľa

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.