Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
103430_novy projekt 6 676x444.jpg
25. januára 2024 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Takto efektívne zatočíte s chumáčmi srsti od domácich miláčikov

25.1.2024 – Mať doma štvornohého chlpáča so sebou prináša veľa radostí, ale aj starostí, najmä pokiaľ ide o poriadok. Chlpy, špina zvonku či chumáče srsti na podlahe sú nočnou morou azda každého majiteľa domáceho miláčika. Našťastie je tu riešenie v podobe vysávača, ktorý sa týchto úloh nezľakne. Bol totiž špeciálne vytvorený s ohľadom pre potreby domácností so štvornohými členmi rodiny.

Akumulátorový vysávač Triflex HX2 Cat&Dog bol navrhnutý s ohľadom na potreby milovníkov zvierat tak, aby poskytoval efektívne a pohodlné čistenie s vynikajúcou výdržou. Vďaka výdrži až 60 minút na jedno nabitie sa vysávač postará o neobmedzenú slobodu pohybu pri vysávaní bez obáv o vybitie batérie.

Automatické rozpoznanie podlahy

Inovatívny systém automatického rozpoznania podlahy umožňuje vysávaču inteligentne prispôsobiť svoje nastavenia rôznym povrchom, čím uľahčuje manipuláciu a zvyšuje efektivitu vysávania. Navyše, s HEPA filtráciou a schopnosťou zadržiavať 99,999 % prachu, vďaka nemu vytvoríte čistejší domov pre všetkých jeho obyvateľov, vrátane vašich chlpatých členov rodiny.

Najvýkonnejší vysávač Miele

Akumulátorový vysávač Triflex HX2 Cat&Dog predstavuje vrchol výkonnosti a spoľahlivosti. Jeho motor poskytuje bezkonkurenčný výkon, čím robí vysávanie rýchlym a efektívnym procesom. Patentovaný dizajn 3 v 1 umožňuje vysávaču prispôsobiť sa rôznym potrebám vysávania. Medzi kľúčové výhody vysávača patrí pohodlie pri používaní. S ohľadom na jednoduchosť manipulácie je vysávač vybavený inteligentnými funkciami ako je automatické rozpoznávanie podláh, čo uľahčuje každodenné čistenie.

Flexibilné vysávanie

Samostatná jednotka PowerUnit sa ľahko vyberá, vďaka čomu sa z podlahového vysávača za pár sekúnd stane multifunkčná ručná jednotka. To umožní rýchlo a efektívne prejsť z jedného miesta na druhé a dostať chĺpy aj napríklad z gauča. Vďaka jednoduchej manipulácii môžete ľahko manévrovať okolo nábytku a dosiahnuť aj tie ťažko dostupné miesta. S jedinečnou schopnosťou montáže PowerUnit v hornej aj dolnej časti získate maximálnu flexibilitu. Táto inovatívna vlastnosť umožňuje bezproblémovo dosiahnuť nízky nábytok alebo pohodlne vysávať veľké plochy bez nadmernej námahy. Samotný PowerUnit je tiež plne použiteľný samostatne, čo je ideálne pre rýchle povysávanie autosedačiek alebo gauča.

Ideálny pomocník pre milovníkov zvierat

Ak hľadáte dokonalý vysávač pre milovníkov zvierat, je tou správnou voľbou. Vďaka schopnosti efektívne bojovať s chlpmi a alergénmi je tento vysávač neoceniteľným pomocníkom pre každú domácnosť s domácimi miláčikmi. Miele Triflex HX2 Cat&Dog kúpite za 729 eur.

Informačný servis

K téme

Duálna Akadémia otvorila nové Tréningové centrum, ktoré je jedinečné v strednej Európe Za 20 rokov zrealizovali zdravotní klauni na Slovensku vyše 32 000 klauniád

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.