Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
103219_sleep 676x451.jpg
12. decembra 2023 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Takmer polovica dospelých vníma zhoršujúcu sa kvalitu spánku

12.12.2023 – Nové štúdie ukazujú, že viac ako 67 % dospelých trpí poruchami spánku a viac ako 44 % dospelých tvrdí, že sa kvalita ich spánku za posledných päť rokov znížila. Aj preto sme sa spýtali odborníkov na to, ako jeseň ovplyvňuje náš spánok a prečo je dôležité v tomto ročnom období venovať pozornosť správnej spánkovej hygiene.

Spánok zohráva kľúčovú úlohu pri udržiavaní našej duševnej pohody. Správny spánok vyživuje náš mozog, čo nám umožňuje efektívnejšie spracovávať emócie a jasnejšie myslieť.

„Nekvalitný spánok zvyšuje riziko zdravotných ťažkostí. Bolo preukázané, že nedostatočný spánok vedie k nízkej energii a únave počas dňa, čo môže viesť k prejedaniu sa a k priberaniu na váhe,“ vysvetľuje Dr. David Heber, M.D., Ph.D., FACP, FASN – predseda Herbalife Nutrition Institute.

Nedostatok spánku je tichý nepriateľ, ktorý môže spustošiť naše zdravie. Ak počas dňa často zívate ako ospalý lev alebo sa cítite rozmrzení ako kojenec, ktorý sa zle vyspal, je pravdepodobné, že nemáte dostatok kvalitného spánku. Je dôležité rozpoznať príznaky nedostatku spánku a podniknúť kroky na zlepšenie spánkovej hygieny.

Máte problémy so spánkom? Spravte si test spánku a získajte cenné informácie o svojom spánku. Test je k dispozícii na Mind-wellnesshub.com.

Herbalife Night Mode je dokonalý pomocník na dosiahnutie lepšej kvality spánku už za sedem dní.

Má vysoký obsah vitamínu B6 a riboflavínu, ktorý prispieva k normálnej psychickej činnosti a činnosti nervového systému. Zároveň znižuje pocit únavy a vyčerpania. Môže tiež pomôcť zlepšiť náladu po prebudení a zvýšiť hladinu melatonínu večer tak, aby podporil váš cyklus spánku a prebúdzania sa.

Extrakt zo šafranu pomôže s nespavosťou, po kvalitnom spánku v noci, sa budete ráno cítiť svieži.

Každá zložka Night Mode bola vedecky preskúmaná a premyslene skombinovaná tak, aby vytvorila prípravok, ktorý podporuje hlboký spánok, znižuje riziká porúch spánku a zlepšuje celkový spánkový cyklus. Vďaka tomu budete lepšie pripravení zvládnuť nadchádzajúci deň.

Tento článok nie je autorským obsahom SITA.sk. Bol dodaný klientom, uverejnený ako platený PR článok.

K téme

Slovenskí výrobcovia modernizujú a idú s dobou Letné autobusy v Banskobystrickom kraji prispejú k sezóne plnej zážitkov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.