Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
8. februára 2016 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TA3: Zaznamenala od piatka do nedele mimoriadnu sledovanosť

BRATISLAVA 8. februára (SITA) – Televíziu TA3 si v nedeľu pozrelo 1 milión 261 tisíc divákov. Denný share dosiahol 2,4%, pričom najvyšší denný share bol v piatok (3%). Mimoriadnu návštevnosť zaznamenal v piatok aj web TA3 a to viac ako 115 tis. zobrazení.
Program TA3 mimoriadne zaujal divákov už v piatok, keď si jednotlivé tlačové besedy predsedu vlády Roberta Fica (Smer-SD), Igora Matoviča (Obyčajní ľudia) a zdravotných sestier pozrelo viac ako 1 milión televíznych divákov (share 3%).
Témy nedeľnej relácie V politike, ktorá rovnako vzbudila záujem divákov, boli: Nezamestnanosť a politika práce, pracovné programy, udržateľnosť dotovaných pracovných miest, problém dlhodobo nezamestnaných, vytváranie nových pracovných miest do roku 2020, boj s čiernou prácou.
Hostia: Ján Richter (Smer-SD), minister práce, soc. vecí a rodiny, Ľudoví Kaník (Demokrati Slovenska), bývalý minister práce, soc. vecí a rodiny.

2. téma: Stav opozície pred voľbami do NR SR, programové ciele a priority, riešenia nezamestnanosti a problémov v školstve a zdravotníctve, migračná kríza a závery darcovskej konferencie vo Veľkej Británii.
Hosťami boli Richard Sulík (SaS), predseda strany a Daniel Krajcer (Skok!), člen výkonnej rady strany.
Reláciu V politike v nedeľu moderoval Noro Dolinský a videlo ju 629 tisíc divákov, pričom premiéra mala share 8,9% a share manažérov s VŠ vzdelaním bol takmer 15%.

* Poznámka: Uvedené čísla pochádzajú z elektronického merania televízií formou peoplemetrov (zdroj: PMT/TNS.sk).

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

Towercom ponúka v rámci terestriálneho vysielania programy JOJ Group vrátane JOJ Šport TIME: Za 30 rokov vzrástol HDP na jedného Slováka z 2 400 na 20 000 dolárov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.