Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. júla 2015 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TA3: Videli ste už Káčera na bicykli?

BRATISLAVA 13. júla – Nadácia TA3 dnes štartuje letnú charitatívnu SMS zbierku určenú ľuďom, ktorí si nedokážu pomôcť sami. Správca Nadácie TA3 Peter Káčer, ktorý sa narodil s diagnózou DMO, prešiel vlani na špeciálne upravenom bicykli z Bratislavy do Košíc stovky kilometrov, aby pomohol podstúpiť finančne náročnú liečbu mnohým ľuďom. Svojím počinom prispel nielen k publicite samotnej zbierky, ale vďaka jej pozitívnemu výsledku a veľkým ohlasom sa nakoniec Nadácii TA3 podarilo pomôcť viacerým, ako sa pôvodne plánovalo.
Peter sa nevzdáva! 27. júla 2015 vyštartuje na svoju tohtoročnú cestu naprieč Slovenskom za 7 dní v smere TA3 – TATRY, aby pomohol ďalším. Každý deň bicykluje za konkrétny príbeh, ktorého súčasťou je pomoc konkrétnej osobe alebo inštitúcii. Posledná etapa jeho cesty je veľmi náročná aj pre zdravého človeka, ale Peter sa rozhodol prekonať sám seba! V nedeľu, 2. 8. 2015, sa k nemu môžu pripojiť aj jeho fanúšikovia. Bicyklovať bude na trase Tatranská Polianka – Sliezsky dom, až do cieľa na Štrbské Pleso. Tam ho prídu podporiť známe osobnosti a návštevníci Tatier. Veríme, že vás Petrova húževnatosť a iniciatíva nenechá chladnými a že sa do tejto pomoci zapojíte aj vy zaslaním prázdnej SMS správy na číslo 832 v hodnote 1 eura a rovnako o tejto akcii upovedomíte čo najväčší počet ľudí. Každá sms správa bude zaradená do žrebovania o atraktívne ceny.
Nadácia TA3 odštartovala sms zbierku práve dnes, 13. júla 2015 a potrvá až do 9. 8. 2015. Viac informácií o akcii Káčer na bicykli, o zbierke, cenách, ale najmä o ľuďoch, pre ktorých je určená, nájdete na stránkach Nadácie TA3 www.ta3.com/nadacia, alebo aj priamo vo vysielaní televízie TA3.
Ľudskosť je vždy na prvom mieste. Ďakujeme.

Martina Mečiarová, PR manažérka TA3

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

nr;sa

K téme

Towercom ponúka v rámci terestriálneho vysielania programy JOJ Group vrátane JOJ Šport TIME: Za 30 rokov vzrástol HDP na jedného Slováka z 2 400 na 20 000 dolárov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.