Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. februára 2014 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TA3: Témy a hostia relácie V politike

BRATISLAVA 21.- februára – Témy a hostia relácie TA3 V politike 23. 2. 2014

Témy: Situácia na Ukrajine, očakávaný vývoj, postoj EÚ, situácia na slovensko-ukrajinskej hranici.

Hostia: Maroš Šefčovič – podpredseda Európskej komisie, Robert Kaliňák (Smer-SD) – minister vnútra (telemost), Miroslav Lajčák (Smer-SD) – minister zahraničných vecí (TLF), František Šebej (Most-Híd) – predseda zahraničného výboru NR SR, Róbert Ondrejcsák – Centrum pre európske a severoatlantické vzťahy (CENAA), Ivo Samson – riaditeľ Inštitútu bezpečnostných a obranných štúdií, Martin Dorazín – spravodajca Českého rozhlasu (TLF).

Reláciu V politike vysiela TA3 naživo v nedeľu od 11:00 hod. Moderuje René Medzihradský a Barbara Túrosová.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

mt

K téme

Nerovnosť v odmeňovaní mužov a žien je na Slovensku problém, ktorý nesmieme zamiesť pod koberec Televízne spravodajstvo RTVS označili diváci opäť za najobjektívnejšie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.