Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. januára 2016 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TA3: Televíziu TA3 si v pondelok pozrelo 1 mil. 61 tis. divákov

BRATISLAVA 26. januára – Programy televízie TA3 ako Žurnál, Hlavné správy, Téma dňa či naživo vysielaná tlačová beseda ministra školstva Juraja Draxlera zaujali divákov natoľko, že televízii TA3 zabezpečili mimoriadnu sledovanosť.
Televízia TA3 dosiahla v pondelok 25.1.2016 denný reach 1 milión 61 tisíc divákov (share 2,7 %, share v skupine manažéri s VŠ vzdelaním až 7,2%).
Relácia Téma dňa, v ktorej sa moderátor Peter Bielik venoval téme Protest učiteľov – postoj ministra, dosiahla sledovanosť 225 tisíc divákov (share 3,5 %) .
Hosťami relácie boli Vladimír Soták (Klub 500) a Juraj Draxler (nom. Smeru-SD), minister školstva, vedy výskumu a športu a Vladimír Crmoman, Iniciatíva slovenských učiteľov.
Tlačovú besedu ministra školstva, vedy, výskumu a športu Juraja Draxlera videlo na TA3 105 tisíc divákov. Tlačová beseda dosiahla share 9,1 %, v skupine VŠ vzdelaní 16,6,% a v skupine Manažéri s VŠ vzdelaním dosiahla share až 34,2 %.
Výborné výsledky včera zaznamenal aj web TA3. V pondelok si správy na webe prečítalo zatiaľ najviac čitateľov v tomto roku.

*Poznámka: Uvedené čísla pochádzajú z elektronického merania televízií formou peoplemetrov (zdroj: PMT/TNS.sk).

O televízii TA3
Televízia TA3 je prvá spravodajská televízia, ktorá na slovenskom trhu pôsobí od septembra roku 2001. Denne prináša aktuálne spravodajstvo, pričom základom jej vysielania sú hodinové spravodajské bloky. Programovú štruktúru dopĺňajú publicistické relácie a špeciálne projekty, ktoré pokrývajú všetky oblasti spoločenského života. Primárnymi cieľovými skupinami televízie sú obyvatelia Bratislavy starší ako 18 rokov, obyvatelia miest s viac ako 50-tisícmi obyvateľov, ako aj profesionáli s vysokoškolským vzdelaním a vysokým socioekonomickým štatútom. Prevádzkovateľom televízie je spoločnosť C.E.N., s.r.o.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Towercom ponúka v rámci terestriálneho vysielania programy JOJ Group vrátane JOJ Šport TIME: Za 30 rokov vzrástol HDP na jedného Slováka z 2 400 na 20 000 dolárov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.