Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. novembra 2014 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TA3: Sobotňajšie volebné štúdio sledovalo až 830 tis. divákov

BRATISLAVA 18. novembra – Víkendové spravodajstvo televízie TA3 dosiahlo rekordnú sledovanosť. Najviac upútalo pozornosť sobotné volebné štúdio venované komunálnym voľbám, ktoré si pozrelo až 830 tis. divákov. V podobne skvelých výsledkoch pokračovalo aj nedeľné a pondelkové vysielanie televízie.
Ústrednou témou víkendového vysielania spravodajskej televízie TA3 boli komunálne voľby a vyhlásenie P. Pašku, že odchádza z NR SR. Sobotňajšie volebné štúdio si pozrelo viac ako 830 tisíc divákov so 6,8% podielom na trhu. Najviac ho sledovali manažéri s vysokoškolským vzdelaním s podielom 17,3 % a dospelí Bratislavčania s podielom 17,1 %. Priemerná dĺžka sledovania dosiahla až 28 minút. Celkovo si sobotňajšie vysielanie TA3 pozrelo až 1,360 mil. televíznych divákov s 3,9% podielom na trhu.
V podobne dobrých výsledkoch sledovanosti pokračovala televízia TA3 aj nasledujúce dni predĺženého víkendu. V nedeľu TA3 ako prvá televízia privítala vo svojom štúdiu nových primátorov Bratislavy a Košíc – Iva Nesrovnala a Richarda Rašiho a po celý deň naživo vysielala tlačové besedy lídrov politických strán, ktorí reagovali na výsledky komunálnych volieb a odstúpenie predsedu NR SR z funkcie. TA3 zároveň naživo odvysielala stretnutie prezidenta A. Kisku s prezidentom Ukrajiny P. Porošenkom a následne rokovanie prezidentov krajín V4, Ukrajiny a Nemecka. Celkovo si nedeľné vysielanie pozrelo až 1,623 mil. televíznych divákov s 3,7% podielom na trhu.
Pondelkové vysielanie bolo tematicky zamerané na 25. výročie nežnej revolúcie. Televízia TA3 okrem iného odvysielala priamy prenos z pietnej spomienky prezidentov pri Bráne slobody v Devíne a spravodajské štáby mapovali aj ďalšie spomienkové stretnutia vrátane protestu na námestí SNP. Pražský spravodajca počas celého dňa prinášal aktuálne informácie z podujatí v Prahe. Vysielanie obohatili spomienky osobností, ktoré boli tvárami novembra ´89. Celkovo si pondelkové vysielanie TA3 pozrelo až 1,344 mil. divákov s 1,9% podielom na trhu.

O televízii TA3
Televízia TA3 je prvá spravodajská televízia, ktorá na slovenskom trhu pôsobí od septembra roku 2001. Denne prináša aktuálne spravodajstvo, pričom základom jej vysielania sú hodinové spravodajské bloky. Programovú štruktúru dopĺňajú publicistické relácie a špeciálne projekty, ktoré pokrývajú všetky oblasti spoločenského života. Primárnymi cieľovými skupinami televízie sú obyvatelia Bratislavy starší ako 18 rokov, obyvatelia miest s viac ako 50-tisícmi obyvateľov, ako aj profesionáli s vysokoškolským vzdelaním a vysokým socioekonomickým štatútom. Prevádzkovateľom televízie je spoločnosť C.E.N., s.r.o.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Televízne spravodajstvo RTVS označili diváci opäť za najobjektívnejšie Towercom ponúka v rámci terestriálneho vysielania programy JOJ Group vrátane JOJ Šport

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.