Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
22. februára 2016 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TA3: Sledovanosť spravodajskej TA3 stále stúpa

BRATISLAVA 22. februára – Vysoký záujem divákov a mimoriadnu sledovanosť dosiahla aj pravidelná nedeľná diskusná relácia V politike. Hosťami relácie boli Igor Matovič (OĽaNO-NOVA), predseda strany, Boris Kollár (SME RODINA), predseda strany, Pavol Frešo (SDKÚ-DS), predseda strany, József Berényi (SMK), predseda strany a Richard Sulík (SaS), predseda strany.
Hostia od 11. 00 hodiny diskutovali o riešení problémov v školstve a zdravotníctve, o boji s dlhodobou nezamestnanosťou, ďalej o investíciách a kvalite podnikateľského prostredia, aktuálnom vývoji v migračnej kríze, o záveroch summitu v Bruseli a programových prienikoch. V neposlednom rade aj o spolupráci strán po voľbách do NR SR. Reláciu viedol moderátor Noro Dolinský.
Reláciu V politike videlo v nedeľu 710 tisíc divákov. Ide o najvyšší share a rating premiéry v tomto roku (rating 126 tis., reach 445 tis., share 12+ 9,3 %, share manažérov s VŠ vzdelaním 14,9 % a zároveň 2. na trhu).
Celodenné nedeľné vysielanie dosiahlo, aj vďaka relácii V politike, 2,9 % podiel so sledovanosťou 1, 365 milióna divákov.

*Poznámka: Uvedené čísla pochádzajú z elektronického merania televízií formou peoplemetrov (zdroj: PMT/TNS.sk).

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

kp;bl

Odporúčané články

TA3: Témy a hostia relácie V politike TA3: Témy a hostia relácie V politike

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies