Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. marca 2015 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TA3: Relácia V politike upútala divákov s vysokou školou

BRATISLAVA 9. marca – Televízia TA3 priniesla v nedeľnej relácii V politike svojim divákom televíznu debatu na témy financovanie cirkví a aktuálna situácia na Ukrajine. Relácia V politike bola jednotkou na trhu v kategóriách vysokoškolsky vzdelaných ľudí a manažérov s vysokoškolským vzdelaním.
Hosťami nedeľnej relácie V politike boli pri téme financovania cirkví na Slovensku poslanci NR SR Dušan Jarjabek, Daniel Krajcer a Jozef Mikloško. K aktuálnej situácii na Ukrajine diskutovali rektor Akadémie médií Eduard Chmelár, riaditeľ Inštitútu bezpečnostných a obranných štúdií MO SR Ivo Samson a Alexander Duleba zo Slovenskej spoločnosti pre zahraničnú politiku.
Sledovanosť relácie dosiahla v premiére a prvej repríze 680 tisíc divákov. Samotnú nedeľnú premiéru relácie si pozrelo 390 tisíc divákov so 7,7% podielom na trhu. Premiéra relácie V politike sa stala jednotkou na trhu v kategóriách manažérov s vysokoškolským vzdelaním (19,6% podiel), ako aj ľudí s vysokoškolským vzdelaním (15,4% podiel).
Celodenné nedeľné vysielanie dosiahlo vďaka relácii V politike, ako aj aktuálnemu vývoju na Ukrajine a zahraničnopolitickým udalostiam 2,5% podiel so sledovanosťou 1,152 milióna divákov.

*Poznámka: Uvedené čísla pochádzajú z elektronického merania televízií formou peoplemetrov (zdroj: PMT/TNS.sk).

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

Televízne spravodajstvo RTVS označili diváci opäť za najobjektívnejšie Towercom ponúka v rámci terestriálneho vysielania programy JOJ Group vrátane JOJ Šport

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.