Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. januára 2014 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TA3: Relácia V politike prilákala viac ako polmilióna divákov

BRATISLAVA 13. januára – René Medzihradský v prvej časti relácie V politike diskutoval s politikmi na tému „Čo prinesie rok 2014.“ Jeho pozvanie do štúdia prijali – Igor Matovič, líder opozičnej strany OľaNO a predseda mimoparlamentnej strany SNS Andrej Danko. V druhej časti relácie pokračuje TA3 aj v tomto roku duelmi prezidentských kandidátov. Tentokrát sa divákom TA3 predstavila poslankyňa NR SR Helena Mezenská a kardiochirurg Prof. Viliam Fischer. Záver relácie patril tlačovej besede premiéra Roberta Fica na tému prezidentských právomocí.
Reláciu V politike si včera v premiére a prvej repríze na TA3 pozrelo takmer 550 000 divákov. Najsledovanejšou bola diskusia v diváckej kategórii manažéri s vysokoškolským vzdelaním, kde dosiahla podiel 11,8 %. Podiel relácie na trhu v premiére bol 6,1 %.
Celkovo včerajšie vysielanie TA3 sledovalo viac ako 1 400 000 divákov.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

Nerovnosť v odmeňovaní mužov a žien je na Slovensku problém, ktorý nesmieme zamiesť pod koberec Televízne spravodajstvo RTVS označili diváci opäť za najobjektívnejšie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.