Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. júla 2016 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TA3: Počas víkendu si TA3 pozrelo až 1, 319 milióna divákov

BRATISLAVA 18. júla – Uplynulý týždeň zaznamenala televízia TA3 vysoký záujem divákov o jej aktuálne, živé a overené správy, čo sa následne prejavilo na mimoriadnej sledovanosti.

V piatok 15.7.2016 mala televízia TA3 denný share 3,6 % a v sobotu 16.7.2016 3,9 %.
V sobotu si TA3 pozrelo 1 mil. 319 tis. divákov.

V piatok, počas špeciálneho vysielanie po teroristickom útoku v Nice (od 8:30 do 11:40), bola televízia TA3 trojkou na trhu (share 12+ 7,7 %), v skupine manažérov s VŠ vzdelaním jednotkou na trhu, kde dosiahla share až 21,4 %.
V piatok bol celodenný share 3,6 %.

Postavenie lídra na televíznom trhu si TA3 zachovala aj v sobotu – po pokuse o prevrat v Turecku. Počas špeciálneho vysielania v sobotu od 7.00 do 9.30 hod mala televízia share 16 % – v skupine 12+. V skupine manažérov s VŠ vzdelaním dosiahla share až 23,8 % (taktiež jednotka na trhu).

V nedeľu videlo spravodajské a publicistické programy TA3 až 1 mil. 202 tis. divákov.

Záujem televíznych divákov o rýchle, aktuálne, overené a naživo vysielané správy TA3 opäť potvrdil jej pevné miesto na mediálnom trhu.

*Poznámka: Uvedené čísla pochádzajú z elektronického merania televízií formou peoplemetrov (zdroj: PMT/TNS SK, metóda spracovania LIVE + VOSDAL, minútová podmienka pre reach).

O televízii TA3
Televízia TA3 je prvá spravodajská televízia, ktorá na slovenskom trhu pôsobí od septembra roku 2001. Denne prináša aktuálne spravodajstvo, pričom základom jej vysielania sú hodinové spravodajské bloky. Programovú štruktúru dopĺňajú publicistické relácie a špeciálne projekty, ktoré pokrývajú všetky oblasti spoločenského života. Primárnymi cieľovými skupinami televízie sú obyvatelia Bratislavy starší ako 18 rokov, obyvatelia miest s viac ako 50-tisícmi obyvateľov, ako aj profesionáli s vysokoškolským vzdelaním a vysokým socioekonomickým štatútom. Prevádzkovateľom televízie je spoločnosť C.E.N., s.r.o.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

mt;in

K téme

Nerovnosť v odmeňovaní mužov a žien je na Slovensku problém, ktorý nesmieme zamiesť pod koberec Televízne spravodajstvo RTVS označili diváci opäť za najobjektívnejšie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.