Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
20. apríla 2015 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TA3: Nedeľnú reláciu V politike si pozrelo 570 tis. divákov

BRATISLAVA 20. apríla – Televízia TA3 priniesla v nedeľnej relácii V politike svojim divákom exkluzívnu televíznu debatu premiéra Roberta Fica s odvolávaným podpredsedom NR SR Jánom Figeľom. Premiéru a prvú reprízu relácie si pozrelo 570 tisíc divákov. Relácia najviac zaujala manažérov s vysokoškolským vzdelaním, v tejto skupine divákov bola premiéra V politike jednotkou na trhu.
V štúdiu TA3 sa v nedeľnej relácii V politike zoči-voči stretli predseda vlády Robert Fico a podpredseda NR SR Ján Figeľ. Politici debatovali o kauze Váhostav, pre ktorú čelí Ján Figeľ odvolávaniu zo svojej funkcie v parlamente. V druhej časti relácie debatovali o Váhostave a o politickej kultúre predseda strany SKOK! Juraj Miškov, predseda SNS Andrej Danko a politický analytik Eduard Chmelár.
Sledovanosť relácie dosiahla v premiére a prvej repríze 570 tisíc divákov. Samotnú nedeľnú premiéru relácie si pozrelo 366 tisíc divákov s 14,3% podielom na trhu. Prvá časť premiéry s debatou premiéra Roberta Fica a podpredsedu NR SR Jána Figeľa dosiahla 16,8% podiel, čím sa stala jednotkou na trhu. Premiéra relácie V politike najviac zaujala kategóriu manažérov s vysokoškolským vzdelaním (až 27,4% podiel), kde bola jednotkou na trhu.
Celodenné nedeľné vysielanie dosiahlo, aj vďaka relácii V politike, 3% podiel so sledovanosťou 1,143 milióna divákov.

*Poznámka: Uvedené čísla pochádzajú z elektronického merania televízií formou peoplemetrov (zdroj: PMT/TNS.sk).

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Towercom ponúka v rámci terestriálneho vysielania programy JOJ Group vrátane JOJ Šport TIME: Za 30 rokov vzrástol HDP na jedného Slováka z 2 400 na 20 000 dolárov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.