Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. apríla 2015 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TA3: Nedeľné vysielanie TA3 videlo 1,083 milióna divákov

BRATISLAVA 13. apríla – Televízia TA3 priniesla v nedeľnej relácii V politike svojim divákom televíznu debatu na témy aktuálnej vnútropolitickej a hospodárskej situácie na Slovensku. Premiéru relácie sledovalo 244 tisíc divákov s 12,6% podielom. Celodenné nedeľné vysielanie dosiahlo 2,2% podiel so sledovanosťou 1,083 milióna divákov.
Hosťami nedeľnej relácie V politike boli predseda vlády Robert Fico a predseda strany Most-Híd Béla Bugár. Politici debatovali na aktuálne témy, ktorými boli 3 roky vlády Roberta Fica, hospodársky rast SR, balíček rastu životnej úrovne, situácia v zdravotníctve, otvorenie II. piliera dôchodkového poistenia a reštrukturalizácia spoločnosti Váhostav.
Sledovanosť relácie dosiahla v premiére a prvej repríze 480 tisíc divákov. Samotnú nedeľnú premiéru relácie si pozrelo 244 tisíc divákov s 12,6% podielom na trhu. Premiéra relácie V politike najviac zaujala kategórie ľudí s vysokoškolským vzdelaním (15,3% podiel), ako aj manažérov s vysokoškolským vzdelaním (13,5% podiel).
Celodenné nedeľné vysielanie dosiahlo, aj vďaka relácii V politike, 2,2% podiel so sledovanosťou 1,083 milióna divákov.

*Poznámka: Uvedené čísla pochádzajú z elektronického merania televízií formou peoplemetrov (zdroj: PMT/TNS.sk).

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Televízne spravodajstvo RTVS označili diváci opäť za najobjektívnejšie Towercom ponúka v rámci terestriálneho vysielania programy JOJ Group vrátane JOJ Šport

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.