Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. apríla 2016 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TA3: Káčer napriek handicapu zdolal ČSOB Bratislava Marathon 2016

BRATISLAVA 4. apríla – Správca Nadácie TA3 Peter Káčer zdolal napriek svojmu handicapu ČSOB Bratislava Marathon 2016.

Peter Káčer, ktorého Slovensko pozná ako „Káčera na bicykli“, trénuje každý deň. Zvládnutý víkendový ČSOB Bratislava Marathon 2016 vníma ako začiatok ešte intenzívnejšej prípravy na charitatívnu tour Káčer na bicykli 2016, ktorá sa každoročne koná na prelome júla a augusta.

Peter Káčer sa narodil s diagnózou detská mozgová obrna. Napriek tomu sa mu podarilo doštudovať vysokú školu, získal magisterský titul, od roku 2011 je správcom Nadácie TA3 a v posledných rokoch zdoláva cesty a kopce Slovenska na špeciálne upravenom bicykli, aby pomohol tým, ktorí si sami pomôcť nedokážu.

V rámci prípravy na tohtoročnú 7-dňovú charitatívnu cestu Káčer na bicykli, ktorá sa nezadržateľne blíži, sa Peter v nedeľu zúčastnil na akcii ČSOB Bratislava Marathon 2016. Na svojom špeciálne upravenom bicykli prešiel celých 42 km. Napriek tomu, že počas jazdy dostal defekt a bolo potrebné vymeniť koleso, Peter zvládol tohtoročný maratón s lepším časovým výsledkom, ako to bolo vlani.

Viac informácií o akcii Káčer na bicykli nájdete na stránkach Nadácie TA3 www.ta3.com/nadacia alebo priamo vo vysielaní televízie TA3.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

nr

K téme

Nerovnosť v odmeňovaní mužov a žien je na Slovensku problém, ktorý nesmieme zamiesť pod koberec Televízne spravodajstvo RTVS označili diváci opäť za najobjektívnejšie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.