Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. marca 2016 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

TA3: Diskusná relácia TA3 V politike bola v nedeľu jednotkou na trhu

BRATISLAVA 14. marca – Pravidelná nedeľná diskusná relácia spravodajskej televízie TA3 V politike opäť potvrdila, že má svoje dôležité miesto na televíznych obrazovkách. Neustále sa teší veľkému záujmu divákov a zaznamenáva rekordnú sledovanosť.

V nedeľu, 13.3.2016, si ju v premiére a repríze pozrelo 746 tisíc divákov, pričom v premiére ju od 10. 00 hod sledovalo 423 tis. divákov (rating 183 tis., share 17,4 %, share VŠ vzdelaní 28,6% a share manažéri s VŠ vzdelaním 30,3%), čím sa stala v tom čase jednotkou na trhu.

Moderátor Noro Dolinský a jeho hostia – Andrej Danko (SNS), predseda strany, Lucia Kurilovská, rektorka Akadémie policajného zboru, Daniel Milo, Odbor prevencie kriminality ministerstva vnútra, Michal Vašečka, sociológ a Radovan Geist, EurActiv.sk – diskutovali o týchto témach: Snem SNS a jeho závery, spolupráca SNS a iných strán, povolebné rozloženie politických síl, tvorba stabilnej vlády, prienik krajne pravicových strán do NR SR, extrémizmus a jeho podoby, vzostup extrémizmu a efektívny boj proti nemu.

Divákov TA3 včera mimoriadne zaujali aj ďalšie relácie, ako TB strany #Sieť (rating 92 tis., reach 160 tis., share 5,7%), TB Roberta Fica a Bélu Bugára (rating 121 ti., reach 145 tis., share 6,5 %) a Hlavné správy TA3 (rating 117 tis., reach 233 tis., share 5,8%).

TA3 v nedeľu celkovo pozrelo 1 milión 422 tisíc divákov (share 4%).

*Poznámka: Uvedené čísla pochádzajú z elektronického merania televízií formou peoplemetrov a zahŕňajú aj hostí domácností (zdroj: PMT/TNS Sk).

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tm;bl

K téme

Towercom ponúka v rámci terestriálneho vysielania programy JOJ Group vrátane JOJ Šport TIME: Za 30 rokov vzrástol HDP na jedného Slováka z 2 400 na 20 000 dolárov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.